Įdomioji statistika: kurią dieną metuose žmonės mylisi mažiausiai?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Įdomioji statistika: kurią dieną metuose žmonės mylisi mažiausiai?

Pen, 01/19/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinės Karalystės seksualinės sveikatos paslaugų paklausa kasmet pasiekia žemumas tą pačią dieną. Sutapimas ar ne, bet panašiu metu fiksuojama ir daugiausiai skyrybų.

Dr. Babak Ashrafi, „Superdrug Online Doctor“ ekspertas, išanalizavo kuriomis dienomis žmonės kreipiasi skubios pagalbos dėl kontracepcijos ar lytiškai plintančių ligų testų dėl neseniai turėtų lytinių santykių. Nustatyta, kad gruodžio 16 d. tokių prašymų būna mažiausiai, praneša Nypost.com. Todėl padaryta prielaida, kad gruodžio 15 d. žmonės šalyje mylisi rečiausiai.

Ekspertas šį intymių santykių sumažėjimą sieja su oru. Pirmiausia yra pakankamai šalta lauke. Antra, dėl intensyvaus šildymo patalpose nukenčia kūnas - išsausėja oda, drėgmės trūkumas paveikia ir makštį.

„Makštis ir aplinkinė sritis gali išsausėti, niežėti ir sudirginti, todėl seksas tampa nemalonus“, - galimas priežastis vardijo daktaras. - „Mažiau saulės spindulių ir daugiau laiko praleidžiant patalpoje taip pat atsiranda vitaminų trūkumas, dėl kurio žiemos mėnesiais galite jaustis labiau pavargęs. Kadangi energijos lygis yra daug mažesnis dėl nuovargio, tai gali turėti įtakos jūsų libido ir lytiniam potraukiui“.

Žiema padidėja streso. Prie to prisideda ir šventinis laikotarpis, visi nori darbus užbaigti iki naujųjų metų.

„Information Is Beautiful“ d išanalizavo „Facebook“ būsenos atnaujinimus. Duomenys rodo, kad nemaža dalis porų skiriasi savaitę iki Kalėdų.