Medicinos studentų pozicija – išėjo iš renginio pradėjus kalbėti prieš abortus pasisakančiai pranešėjai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Medicinos studentų pozicija – išėjo iš renginio pradėjus kalbėti prieš abortus pasisakančiai pranešėjai

Ant, 07/26/2022 - 11:47
Kategorija:
0 komentarų

Grupė medicinos studentų išėjo iš savo universiteto „baltojo chalato“ ceremonijos, per kurią pagrindinė pranešėja pasisakė prieš abortus, praneša pinknews.co.uk. Ši ceremonija yra ritualas, žymintis studentų perėjimą nuo ikiklinikinių prie klinikinių sveikatos mokslų studijų.

Socialiniame tinkle Twitter paskelbtame vaizdo įraše matoma kaip pradėjus kalbėti docentei daktarei Kristin Collier salėje iš savo vietų pakyla dalis medicinos studentų ir išeina.

„Medicinos studentai išeina į Mičigano universiteto balto chalato ceremoniją, nes pagrindinė pranešėja atvirai pasisako prieš abortus“, – rašoma Twitter žinutėje.

Daktarė savo kalboje, kuri nebuvo nufilmuota, kalbėjo apie „gilias žaizdas, kurias mūsų bendruomenė patyrė per pastarąsias savaites“.

Socialiniame tinkle po įrašu užvirė aštrios diskusijos. Vieni vartotojai studentų žingsnį sveikino, kiti sakė, kad tai „nepagarbos demonstravimas“.

K. Collier yra kritikuojama dėl savo prieš abortus nukreiptos retorikos. Ji ne kartą teigė, kad gydytojas negali būti verčiamas atlikti to, kam prieštarauja jo religiniai įsitikinimai.

Daugiau nei 340 studentų pasirašė peticiją, protestuodami prieš daktarės K. Collier įtraukimą į ceremonijos programą. Vis dėlto, į šią peticiją universiteto vadovybė dėmesio nekreipė.