jausmai

Kaip išgyventi Valentino dieną? Patarimai vienišiams

Akivaizdu, kad pasaulyje gausu vienišų žmonių. Valentino diena daugelyje šalių išnaudojama kaip priemonė priminti, kad turime parodyti meilę savo antrajai pusei - o jei jos ar jo nėra? Pateikiame kelias idėjas kaip atsispirti spaudimui ir nesijausti vienišiems.

Su sutuoktiniu turėjome nuostabų gyvenimą, o tada supratau, kad įsimylėjau savo geriausią draugę

„Norėjau sėdėti apkabinusi Reeni beisbolo žaidimo metu. Norėjau pabučiuoti jos lūpas. Norėjau paliesti jos šlaunį. To niekada nebuvo“, - rašo Suzette Mullen knygoje „The Only Way Through is Out“.

LGBTQ+ bendruomenei priklausanti Saulė: atsiskleidimas pakeitė mano tėvų požiūrį

Youtube laidoje „Be Spalvų“ viešėjusi Saulė pasidalino savo gyvenimo istorija. Ji teigė, kad dėl informacijos trūkumo paauglystėje galvojusi, kad trauka tos pačios lyties asmenims yra problema, jog ją reikia gydyti. Nebuvo paprasta atsiskleisti ir savo homofobiškų pažiūrų tėvams.

Kaip žinoti ar esate homoseksualus, heteroseksualus, o gal per vidurį?

Suvokti ir pripažinti savo seksualinę orientaciją ne visuomet yra paprasta. Juo labiau, kad didžioji dalis visuomenės tikisi, jog būsite heteroseksualus žmogus. Nepaisant to, vienintelis kas iš tiesų gali pasakyti kokia yra jūsų orientacija esi tik tu.

Atviri santykiai - ką reikėtų žinoti prieš nusprendžiant susitikinėti su kitais?

Tradicinės normos bando mums įteikti, kad monogamija yra vienintelė priimtina romantiškų santykių forma. Tam įtakos turi ir religija - tuokiantis duodama priesaika būti ištikimiems. Tačiau realybėje, tiek heteroseksualios, tiek LGBTQ+ bendruomenei priklausančios poros pačios sprendžia kokie santykiai jiems yra priimtiniausi.

Malonumai trise. Apie ką turite pasikalbėti – jei pasiryžtumėte šiam žingsniui

Nusprendėte kartu į savo miegamąjį pasikviesti trečią žmogų? Jei taip, jau esate pusiaukelėje. Tačiau prieš veikiant – reikėtų atlikti keletą žingsnių ir įsitikinti, kad jūsų pora pasirengusi minėtam žingsniui.