10 patarimų gėjams intravertams. Kaip susitikti su vaikinu jei esate drovus?

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

10 patarimų gėjams intravertams. Kaip susitikti su vaikinu jei esate drovus?

Pen, 12/29/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Pasimatymai paprastai kelia stresą, ypač jei esate drovus ir intravertas. Pateikiame kelis patarimus, kurie gali padėti padidinti pasitikėjimą savimi ir sumažinti nerimą.

Drovių žmonių tikrai yra nemažai. Ir nieko čia keisto. Jei esate intravertas, pateikiame jums kelis dalykus, kuriuos turėtumėte prisiminti kai einate į pasimatymą.

  • Atsipalaiduokite

Prieš eidami į pasimatymą – nuveikite ką nors, kas jus nuramina, nukreipia mintis. Pažiūrėkite mėgstamą laidą ar filmą, paklausykite muzikos, kad galėtumėte atsipalaiduoti. Leiskite sau pailsėti.

  • Nukreipkite mintis

Jei visuomet galvosite apie tai kas galbūt nutiks ateityje, ar kas nutiko kiekvieną akimirką su juo jau susitikus – tai tikrai nepadės. Suprantame, kad intravertai yra linkę permąstyti kiekvieną komentarą, kiekvieną žodį, kiekvieną veiksmą. Tačiau šį kartą turite pasistengti tai suvaldyti. Nukreipkite jūsų mintis į kažką, kas nesusiję su šiuo susitikimu.

Tai turėtų būti tas pats įvykis, dalykas – kuris jus nuramina ir kartu sutelkia mintis. Prisiminkite ką valgėte pusryčiams, ar kaip darėtės kavos ar arbatos popietę. Įsivaizduokite kiekvieną žingsnį, judesį, kurį padarėte. Tai leis jums nukreipti mintis ir panaikinti nerimą.

  • Būkite atviri

Esate intravertas? Pasakykite tai jam. Kam tai slėpti? Atvirumas visuomet yra privalumas, kuris leidžia išvengti nemalonių situacijų ir galimų interpretacijų.

  • Išreikškite savo jausmus

Norint megzti tvarius santykius svarbu išmokti bendrauti. Tai nereiškia, kad pirmojo pasimatymo metu turite papasakoti apie visas savo problemas. Kita vertus – turite pasistengti neužsidaryti ir reikšti savo emocijas. Kalbėkite apie tai, kaip jūs jautėtės vienoje ar kitoje situacijoje, parodykite kokią emociją jums sukelia jo pasakojimai – taip padės jums kurti artimesnį ryšį.

  • Tyla

Pokalbyje nebūti savęs versti nuolatos kalbėti. Jei jūs tylite – tai nereiškia, kad nedalyvaujate pokalbyje. Neturite savęs pakeisti, bandyti vaidinti tą, kuriuo nesate. Nemeluokite. Būkite savimi. Pasakykite kelis žodžius reaguodami į jo pasakojimą, žiūrėkite į jį kai jis kalba – tai irgi rodys jūsų susidomėjimą juo.

  • Pasimatymo trukmė

Pirmajam pasimatymui nesirinkite ilgos veiklos, kelių valandų vakarienės restorane ir pan. Susitarkite dėl konkretaus susitikimo laiko ir vietos bei pasivaikščiokite kartu, ar neuikite trumpam į kavinę ar barą. Trumpesnė pasimatymu trukmė leis jaustis geriau jums abiem, bus pakankama susipažinti ir susitikimas neprailgs, jei pasimatymas nebus vienas iš geriausiųjų.

  • Kūno valdymas

Kūno kalba labai svarbi bendraujant. Ištraukite rankas iš kišenių. Neįsitempkite. Kai kūnas būna įtemptas – tuomet tai kelia papildomą stresą ir jums. Vienas lengviausių būdų atsipalaiduoti – dirbti su savo kūnu. Atpalaidavus jį – jums taps daug lengviau suvaldyti stresą.

  • Užduokite klausymus

Jei nemėgstate kalbėti pats – pokalbį palaikyti padės klausimai, kurie reikalauja mąstymo, apgalvojimo. Diskusijos „gilesnėmis“ temomis leidžia sukurti įtraukią atmosferą ir kartu kalbėti apie prasmingus, prieštaringus dalykus.

  • Rinkitės veiklą

Kai susitinkate kavinėje ar bare – viską turi užpildyti kalbos. O štai pasirinkus vietą kur vyksta Drag pasirodymai, ar žaidžiamas bilijardas, kėgliais – dalis dėmesio nukreipiama į patį veiksmą. Tai neabejotinai padės jums leisti laiką kartu.

  • Pabaiga yra pabaiga

Ir mažas patarimas pabaigai. Jei jums nepatiko sutiktas žmogus – nekankinkite savęs. Padėkokite už susitikimą ir vykite namo. Nereikia savęs versti daryti tai, kas jums nepatinka. Tinkamas žmogus jums tikrai yra – tereikia nenuleisti rankų.