gėjai

Teismas: komentarai, kuriuose sakoma, kad gėjus reikia naikinti, neskatina susidorojimo su LGBTQ+ bendruomene

Šiaulių apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo bylą, kurioje vyras kaltintas dėl kurstymo smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe dėl jų seksualinės orientacijos. Byla jam iškelta už komentarą, kurį jis parašė Seimo nario V. T. Raškevičiaus Facebook puslapyje.

Fitneso treneris patarė kaip gėjams pasiruošti geresniam seksui (video)

Fitneso treneris Dan Welden pademonstravo kelis pratimus, kurie turėtų padėti padidinti ištvermę ir patirti didesnį malonumą. Jis teigia, kad treniruotės ne tik turi ilgalaikės naudos sveikatai, tačiau lemia ir geresnį seksą.

PROVERŽIS. Mokslininkai gali atverti kelius dviem vyrams susilaukti jų biologinio kūdikio

Pirmą kartą pasaulyje Japonijos mokslininkai pasiekė, kad iš dviejų tėčių gimtų pelės jauniklis. Tai atveria kelius visiškai kitokiam pasauliui, kur vaikams gimti gėjų poroje nereikės moters kiaušialąsčių.

Pora ištarė „Aš sutinku“ ant Sidnėjaus uosto tilto per „WorldPride“

LGBTQ+ eitynių metu Sidnėjuje susituokė gėjų pora. 15 metų kartu gyvenę Paul Pui ir Craig Hamilton buvo apsupti šeimos ir draugų. Jie davė įžadus vienas kitam ir sumainė žiedus tuo metu, kai 50 tūkstančių žmonių žygiavo gatvėmis.

Buvęs vyriausiasis Maskvos rabinas: bažnyčia turėjo pulti Vakarų paramą gėjų teisėms

Pinchas Goldschmidtas buvęs vyriausiasis Maskvos rabinas prabilo apie Rusijoje patirtą specialiųjų tarnybų verbavimą ir persekiojimą. Jis taip pat pateikė faktų, kokius politinius užsakymus privalėjo vykdyti religinių bendruomenių vadovai.