gėjai

Pasirodė filmo apie gėjų meilę anonsas. Įkvepia pozityvumu

Ketvirtadienį „Universal Pictures“ išleido iš ties ilgą filmo „Broliai“ (angl. „Bros“) anonsą, kuriame yra dar nematytų scenų iš LGBTQ+ aktorių kolektyvo, praneša Out. Jau vien patas anonsas privers nusišypsoti - puikios filmo scenos kupinos lengvos erotikos ir humoro.

Velso futbolo komandos darbuotojai atsisako vykti į Katarą dėl gėjų teisių neužtikrinimo

Dalis Velso nacionalinės futbolo komandos darbuotojų nevyks į pasaulio čempionatą Katare dėl šalies pozicijos gėjų teisių klausimu, praneša BBC. Velso futbolo komandos vadovas Noel Mooney sakė, kad komanda pasinaudos renginiu kaip „platforma“ paskatinti diskusijas dėl žmogaus teisių padėties Katare, kur homoseksualumas yra neteisėtas.

Tyrimo rezultatai: didžioji dalis Jungtinės Karalystės visuomenės palaiko LGBTQ+

Dauguma Jungtinės Karalystės visuomenės teigiamai vertina LGBTQ+ bendruomenę, rašo GayTimes. Iš 2000 apklaustų suaugusiųjų kas trečias teigė visiškai gerbiantis lesbietes, gėjus, biseksualus ir transseksualius asmenis, o vienas iš penkių netgi išreiškė susižavėjimą.

Du Škotijos futbolo teisėjai atskleidė esantys gėjai

Futbolas yra viena iš tų sričių, kurioje atvirai kalbėti apie savo seksualinę orientaciją nėra priimta. Bijodami dėl savo karjeros, LGBTQ+ futbolininkai slapstosi ir yra priversti meluoti žurnalistams, kurie vis klausinėja apie jų santykius. Tačiau pastaraisiais metais futbolas keičiasi. Jau keli futbolininkai atskleidė esantys gėjai, o pastarosiomis dienomis tai padarė ir du teisėjai.

Menininko Jaime Hayde įvairios meilės iliustracijos

„Siekiu savo jausmus paversti piešiniais. Šie piešiniai padėjo man atrasti save ir labiau pasitikėti tuo, ką galvoju ir jaučiu. Užaugau be jokios informacijos ir vis dar prisimenu, kai pirmaisiais universiteto metais radau pirmąją „gėjų iliustraciją“. Tai man reiškė daug, nes pirmą kartą pajutau, kad ji kalba su manimi”, - sako menininkas. 

Prieglobsčio prašančio gėjaus kova gyventi - pirmas laimėjimas teisme

„LGBT asmenys taip pat susiduria su didele stigma, smurtu ir diskriminacija iš savo šeimų, bendruomenių ir vyriausybės. Prie LGBT persekiojimo prisideda ne tik policijos pajėgos, bet ir Kamerūno slaptieji daliniai, kurie areštuoja, grasina ir prievartauja LGBT asmenis. Daugybė LGBT socialinei grupei priklausančių asmenų yra priversti kęsti sisteminį spaudimą bei fizinius kankinimus“, – apie tai, kas vyksta jo tėvynėje, skunde teismui dėstė kamerūnietis, rašo Delfi.

Škotijos bažnyčia leis LGBTQ+ žmonių santuokas

Po ilgus metus trukusių diskusijų Generalinės asamblėjos Edinburge nariai balsavo už bažnyčios įstatymo pakeitimą. Tai reiškia, kad tos pačios lyties poros galės tuoktis bažnyčioje. Dvasininkai patys galės teikti paraiškas tuokti tos pačios lyties poras bažnyčiose, taigi jie nebus verčiami to daryti jei to nenori.