Bidenas

Joe Biden žinia Trans žmonėms: „Jūs esate mylimi. Jūs esate girdimi“

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Trans žmonių matomumo dienos proga paskelbė pranešimą, kuriame pasmerkė išpuolius prieš trans asmenis bei pakvietė visus amerikiečius prisidėti prie diskriminacijos pažabojimo.

JAV ambasadoms uždrausta iškelti vaivorykštės vėliavas

Šeštadienio rytą prezidentas Joe Biden pasirašė įstatymą, siekdamas išvengti vyriausybės uždarymo. Jame buvo įtraukta keletas respublikonų remiamų nuostatų. Į Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės finansavimo paketą pateko ir draudimas šalies ambasadoms ant savo pastatų kelti „Pride“ vėliavas.

Gėjų pornografijos svetainėje paskelbta nuogo JAV prezidento brolio nuotrauka (foto)

„Ką tik pamačiau necenzūruotą Franko Bideno nuotrauką ir jei kiekvienas amerikietis tai pamatytų, joks respublikonas daugiau niekada nelaimėtų rinkimų“, - rašo vienas socialinio tinklo X vartotojas, reaguodamas į JAV prezidento jaunesniojo brolio paskelbtą nuotrauką. Joje jis visiškai nuogas.

Respublikonai neleido Danijos premjerei tapti NATO vadove. Neįtiko požiūris į LGBTQ+ ir klimato kaitą

Vokietijos žiniasklaida praneša, kad Danijos premjerei nepavyko tapti NATO generaline sekretore tik dėl jos prielankumo kovojant už LGBTQ+ teises ir prieš klimato kaitą. Apie konservatoriškų ir liberalių pažiūrų respublikonų politinius žaidimus pranešė šaltiniai iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

JAV Aukščiausiasis Tesimas įteisino LGBTQ+ žmonių diskriminaciją

Nuo šiol Jungtinėse Amerikos Valstijose paslaugų tiekėjai galės atsisakyti teikti paslaugas LGBTQ+ žmonėms dėl religinių priežasčių. Aukščiausiajam Teismui priėmus tai numatantį sprendimą, atveriamas kelias LGBTQ+ žmonėms neparduoti kavos, ar tiesiog atsisakyti aptarnauti juos restorane.

Daugėjant išpuolių prieš LGBTQ+, Joe Bideno administracijas paskelbė apie naujus veiksmus

Jungtinėse Amerikos Valstijose žmogaus teisių organizacijai paskelbtus nepaprastąją padėtį dėl LGBTQ+ asmenų padėties šalyje, Joe Bideno administracija pranešė apie naujas priemones, kuriomis stengsis apsaugoti LGBTQ+ žmones.

Susidorojimas. Translytei politikei uždrausta patekti į savo darbo vietą

Balandžio 26 d. respublikonai inicijavo balsavimą Montanoje, kuriuo uždraudė Atstovų Rūmų narei Zooey Zephyr patekti į pastatą. Jai bus leista balsuoti nuotoliniu būdu, tačiau pasisakyti ir ginti savo rinkėjų interesų diskusijų metu ji nebegalės.

Respublikonų valdomi JAV Atstovų Rūmai užsipuolė trans moteris sportininkes

Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų rūmuose, dėka respublikonų, patvirtintas teisės aktas, kuriuo draudžiama translytėms moterims sportininkėms varžytis moterų sporto varžybose. Joe Bidenas pareiškė neleisiantis tokiam sprendimui įsigalioti.