Bidenas

Nerimą kelianti statistika - daugėja LGBTQ+ amerikiečių diskriminacijos atvejų

GLAAD atlikta amerikiečių apklausa rodo intensyvėjančias neigiamas tendencijas visuomenėje, praneša Advocate. 70 procentų šių metų tyrimo respondentų teigia patyrę diskriminaciją dėl savo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės. 2021 tokių buvo 59 procentai, 2020 m. - 46 procentai.

Joe Bidenas LGBTQ+ bendruomenei: Mes esame su jumis. Ir toliau jus ginsime

Šią savaitę minint tarptautinę dieną prieš homofobiją, transfobiją ir bifobiją, Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Joe Bidenas išplatino pareiškimą, kuriame pareiškė visiškai palaikantis LGBTQ+ bendruomenę ir dirbantis, kad ši parama būtų garantuota visame pasaulyje. Tuo metu kai LGBTQ+ bendruomenei palaikymą reiškė daugelis Europos Sąjungos ir pasaulio lyderių - Gitanas Nausėda sugebėjo pasveikinti Norvegiją Konstitucijos dienos proga, taip pat Prezidentą Valdą Adamkų Aleksandro Stulginskio žvaigždės apdovanojimo proga, bet nė žodžiu neužsiminė apie LGBTQ+.

Bideno slaptosios tarnybos agentas sulaukė daugiau gėjų dėmesio nei pats prezidentas (video)

Prezidentas J. Bidenas per Padėkos dienos savaitgalį nusprendė pasivaikščioti Nantucket gatvėmis. Tačiau ne jo vizitas sulaukė daugiausia gėjų dėmesio. Telefonais nufilmuotas jo apsaugoje dirbantis slaptasis agentas sukėlė tikrą audrą socialiniame tinkle.

Krikščionių vaikų namai padavė Bideno administraciją į teismą

Holstono jungtiniai metodistų namai Greeneville mieste, Tenesyje, rūpinasi vaikais ir padeda jiems susirasti įtėvių šeimas bei globėjus. Šie namai yra susijusi su Jungtine metodistų bažnyčia, kuri mano, kad „homoseksualumo praktika yra nesuderinama su krikščionišku mokymu“ ir kad „seksualiniai santykiai galimi tik monogaminės, heteroseksualios santuokos sandoroje“.