Joe Bideno žinutė LGBTQ+ jaunimui: būkite savimi, jūs turite užnugarį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Joe Bideno žinutė LGBTQ+ jaunimui: būkite savimi, jūs turite užnugarį

Ket, 06/30/2022 - 11:30
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Joe Bidenas socialinio tinklo Twitter paskyroje paskelbė jautrią žinutė LGBTQ+ jaunimui. Tai padaryta tuo metu, kai visuomenėje tvyro daug nerimo dėl LGBTQ+ teisių apsaugos.

Twitter Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas parašė žinutę, kurios mūsų šalies prezidentas (sąmoningai rašoma iš mažosios raidės) niekada nedrįstu paskelbti. Nepaisant to, kad G. Nausėda prisiekė būti visiems vienodai teisingas - nuo savo darbo pradžios jis rodo, kad vienos žmonių grupės Lietuvoje jam svarbesnės nei kitos, vieni žmonės turi turėti daugiau teisių - nei kiti.

Joe Bidenas Twitter rašo:

Mano žinutė LGBTQ+ jaunimui:

Būkite savimi.

Jus mylimi.

Jūs esate girdimi.

Jus mes suprantame.

Jūs priklausote visuomenei.

 

Ir mes esame jūsų užnugaris".

 

Tai nėra vienintelė LGBTQ+ bendruomenę palaikanti Prezidento žinutė. Paramą šiai bendruomenei jis išreiškė tiek rinkimų kampanijos metu, tiek ir vėliau - įgyvendindamas duotus pažadus, skirdamas LGBTQ+ atstovus į svarbias pareigas.

Birželio 1 d. prasidėjus Pride mėnesiui Joe Bidenas Twitter rašė:

"Noriu, kad kiekvienas LGBTQ+ bendruomenės narys žinotų, kad esate mylimas toks, koks esate. Per „Pride“ mėnesį švenčiame LGBTQ+ bendruomenės indėlį ir toliau kovosime už kiekvieną žmogų, kad su juo būtų elgiamasi oriai, kaip jis nusipelnė".