• Pasipiršimas // Nuotr. iš joshua.cavallo Instagram paskyros

Futbolininkas Josh Cavallo pasipiršo savo draugui. Pasidalino įvykio nuotraukomis (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Futbolininkas Josh Cavallo pasipiršo savo draugui. Pasidalino įvykio nuotraukomis (foto)

Pir, 03/18/2024 - 16:00
Kategorija:
0 komentarų

Australų futbolininkas Josh Cavallo, kuris atvirai apie savo seksualinę orientaciją prabilo 2021 metais, pasipiršo savo draugui Leightonu Morrellu Adelaidės „United“ komandos stadione.

„Pradedu šiuos metus su savo sužadėtiniu. Ponas ir ponas jau netrukus“, - parašė futbolininkas Instagram paskyroje.

Tuomet jis pridūrė: „Tavo begalinis palaikymas man reiškė tiek daug. Futbole suteikė saugią erdvę, apie kurią niekada net nemaniau esant, ir paskatinai mane kasdien gyventi būnant savimi. Buvo teisinga pasidalinti šia ypatinga akimirka aikštelėje, nuo kurios viskas ir prasidėjo“.

2021 metais jis tapo pirmuoju profesionaliu vis dar žaidžiančių futbolininku, kuris atvirai paskelbė pasauliui esantis homoseksualus. Tam reikėjo nemenko ryžto, nes futbole iki šiol daug homofobijos.

2022 metų gruodį jo komandos nariai patys kreipėsi į policiją po rungtynių su Melbourne Victory. Jų metu J. Cavallo buvo įžeidinėjimas homofobiškais šūkiais. Maža to, socialiniame tinkle Instagram buvo grasinama futbolininką nužudyti.

Po Josh atsiskleidimo sekė kelių kitų sportininkų ir teisėjų prisipažinimai, kurie nusprendė nebemeluoti savo gerbėjams.