Su vyru šeimą kuriantis Arijus: „Viešai paskelbti, kad susižadėjai su vyru, labai sunku”

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Su vyru šeimą kuriantis Arijus: „Viešai paskelbti, kad susižadėjai su vyru, labai sunku”

Pen, 02/16/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Tadas Jankūnas ir Arijus Vasiliauskas susipažino 2021-ųjų kovą, o šiandien vyrų pirštus puošia sužieduotuvių žiedai. Tiesa vaikinai, bendra.lt paskelbtame interviu pripažįsta, kad atsiskleidimo procesas nėra lengvas, bet būtinas.

„Parašiau Arijui žinutę, susitikome. Išgėrėme kartu kavos, labai daug bendravome. Paskui susitikome dar kartą ir nebesiskyrėme“, - pasakojo Tadas, rašoma Rasos Milerytės parengtame straipsnyje. Vyrai pirmiausia susipažino internete.

Tiek Tadui, tiek Arijui buvo nelengva susitaikyti su homoseksualumu. „Norėjau būti atviras, pasikalbėti, išlieti širdį, bet nežinojau, kuo galiu pasitikėti, kiekvienas žmogus atrodė kaip potencialus naujienų nutekintojas. Dėl šios paslapties buvau vienišas, atsiribojęs“, – pasakoja Tadas, kuris augo vaikų namuose.

Panašius jausmus išgyveno ir Arijus: „Buvo labai daug baimių, jas sustiprino tai, kad mokykloje mačiau, kaip tyčiojasi iš kito homoseksualaus vaikino. Tad bandžiau užsimaskuoti, slėpti savo tapatybę. Kurį laiką pats sau neigiau, kad man patinka vaikinai“. Atsiskleidęs vyras patyrė ir nemažos dalies artimųjų atstūmimą. Ji šiuo metu palaiko tik mama.

Pora gyvena Raseiniuose ir teigia, kad iki šiol negali elgtis taip, kaip heteroseksualios poros. „Būdami mieste, mes negalime jaustis laisvai. Negalime šilčiau bendrauti ar paimti vienas kito už rankos. Negalime jaustis savimi“, – bendra.lt sako Arijus ir netrukus apsidalina sužadėtuvių istorija.

Arijaus teigimu, pasipiršti jį paskatino jo mylimojo atvirai išsakytos mintys apie norą turėti vaikų, kurti namus, susižadėti.

„Pagalvojau, kad bent šį tą jam išpildyti galiu. Nupirkau žiedą, gėlių ir pasipiršau. O po kurio laiko ir Tadas man pasipiršo. Pamenu, sėdime automobilyje, lyg ir turėtume važiuoti, bet stovime vietoje. Staiga Tadas atsisuka ir sako: „Tai ar būsi?“ – su šypsena pasakoja Arijus.

Tiesa, paskelbti apie džiugią naujieną vyrai tik rengiasi. „Viešai paskelbti, kad susižadėjai su vyru, labai sunku – atsirastų daug neigiamų komentarų ir apkalbų, būtų sunku iškęsti tokius dalykus. Bet greitu metu paskelbsime. Palaikome vienas kitą, užtenka bijoti“, – planais dalijosi Arijus.

Nepaisant sunkumų, vyrai teigia, jog pripažinti tuo kas esi ir atsiskleisti kitiems yra labai svarbu. Tai suteikia ramybę, padeda labiau pasitikėti savimi, o svarbiausia – neskaudinami aplinkiniai.

„Yra vyrų, kurie, nors turi žmonas, vaikų, važiuoja linksmintis ir mylėtis su kitais vyrais. Linkiu jiems apsispręsti, būti atviriems, negyventi „iš reikalo“, nes tokiu elgesiu tik skaudina artimuosius. Neapgaudinėkite moterų, elkitės teisingai“, – priduria Tadas.