atsiskleidimas

Rasa Račienė: LGBTQ+ tėvai susiduria su iššūkiais priimdami savo vaikus

Rasa Račienė sako, kad dėl informacijos trūkumo apie LGBTQ+ žmones, daugelis tėvų jaučiasi sukrėsti kai jų vaikai prisipažįsta priklausantys šiai bendruomenei. Ji pastebi, kad paramos tėvai gali rasti savitarpio pagalbos grupėse. Apsilankymas tokioje padėjo ir jai.

Psichologė: LGBTQ+ tėvams vis dar reikia patvirtinimo jog su vaiku viskas gerai

Tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ kalbėjusi psichologė Sonata Vizgaudienė pastebi, kad LGBTQ+ vaikų tėvai nuolatos ieško patvirtinimo iš šalies, jog jų vaikams viskas yra gerai. Ji taip pat teigia, kad neretai tėčiams reikia ilgesnio laiko priimti savo vaiką, nei mamoms.

Plaukikas Daniel Jervis apie atsiskleidimą: „Visą gyvenimą bijau... nebebijau“ (foto)

Plaukikas, atstovavęs Didžiajai Britanijai 2020 m. Tokijo olimpinėse žaidynėse, Daniel Jervis pernai birželį paskelbė, kad jis yra gėjus. Neseniai duotame interviu jis sako, kad turėjo nustoti meluoti sau.

Amerikos Valstijų ambasadorius: jei noriu, kad pasaulis keistųsi, pats privalau prisidėti prie pokyčių

Lietuvoje dirbantis Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Robertas Stuartas Gilchristas sako, kad jam asmeniškai buvo svarbu inicijuoti pokyčius. Jis siekė užtikrinti lygybę ne tik sau, bet ir kitiems žmonėms.

Buvęs regbio žaidėjas Campbell Johnstone prisipažino esantis gėjus (foto)

Buvęs Naujosios Zelandijos tarptautinės regbio komandos „All Blacks“ žaidėjas atskleidė, kad jis yra gėjus. Campbell Johnstone duodamas interviu TVNZ laidai „Seven Sharp“ teigė dvejojęs, ar verta žengti šį žingsnį, tačiau jis nori taip padėti kitiems žmonėms.

Naglis Bierancas: mamai užkniso teisintis kada tas Naglis merginą parsives

Fotografas, nuomonės formuotojas sako, kad jo atsiskleidimas buvo ilgai lauktas žingsnis jo mamai, kuri nebenorėjo teisintis kodėl jos sūnus neturi merginos. Šis sprendimas buvo svarbus ir pačiam vaikinui – nes taip jis galėjo likti sąžiningas prieš kitus ir save.