Gėjų porai atsisakyta nudažyti namų sienas dėl jų seksualinės orientacijos

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų porai atsisakyta nudažyti namų sienas dėl jų seksualinės orientacijos

Ket, 08/03/2023 - 12:45
Kategorija:
0 komentarų

Daugeliui žmonių sunku įsivaizduoti su kokio lygio absurdais susiduria LGBTQ+ žmonės. Vienas jų nutiko visiškai neseniai, kai dekoratorius atsisakė nudažyti gėjų poros buto sienas.

23 metų gėjus Jungtinėje Karalystėje, kuris nenorėjo atskleisti savo tapatybės visuomenei, informavo žurnalistą apie šoką, kurį patyrė.

Dekoratorius apsilankė vyro bute Anglijoje ir pasiūlė dažymo darbų kainą. Tuomet jis tarp kitko paklausė kur yra vyro partnerė. Į šį klausimą homoseksualus vyras atsakė paprastai – kad jo vyras šiuo metu yra darbe.

Praėjus kelioms valandoms po vizito, nepaisant to, kad Jungtinėje Karalystėje draudžiama diskriminuoti žmonės dėl jų seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės, vyras sulaukė nemalonaus elektroninio laiško.

Laiške buvo nurodoma, kad dekoratorius negali tęsti darbo dėl savo krikščioniškų įsitikinimų ir „rekomenduojamų bažnyčios gairių“.

„Mano žandikaulis atvėpo. Nė vienas iš mūsų nemanėme, kad atsidursime tokioje situacijoje, kad tai atsitiks su mumis, ir, tiesą sakant, tai buvo šlykštu, tai nuvilia ir glumina“, -  „PinkNews“ sakė vyras.

Homoseksualūs vyrai neplanuoja imtis teisinių veiksmų. Tiesa, apie incidentą jie ketina pranešti vietos prekybos standartų institucijai.

Vyras ir jo partneris tikisi, kad pranešdami apie dekoratoriaus elgesį jie gali užkirsti kelią tokiems incidentams ateityje.