Trans vyras buvo sumuštas už naudojimąsi vyrų tualetu. Teismas priteisė 13 680 eurų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trans vyras buvo sumuštas už naudojimąsi vyrų tualetu. Teismas priteisė 13 680 eurų

Ant, 06/20/2023 - 15:39
Kategorija:
0 komentarų

Naktinio klubo „Sugar Daddy“ savininkams nurodyta sumokėti 13 680 eurų kompensaciją už tai, kad klubas nesugebėjo užtikrinti savo klientų saugumo.

Trans vyrui Caesar Lewis užėjus į klubo vyrų tualetą įvykdytas žiaurus išpuolis, rašo Queerty. Vienas klubo apsauginis griebė Caesar už plaukų ir jam net nespėjus apsivilkti, nutempė pusnuogį vyrą per visą klubą ir išmetė pro duris.

„Jūs, išsigimėliai, turite išmesti supi*** pyd*** iš šio klubo“, – šaukė vyras vykdydamas nusikaltimą. - „Iš pradžių norėjau tiesiog išvesti tave iš tualeto, bet visi hermafroditai turi dingti ... iš šio klubo“.

Trans vyras buvo nusviestas ant šaligatvio. „Jei ateisi čia ir vėl naudosi vyrišką tualetą, mergaite, tu ir tavo draugas būsite ištempti ir mes šį kartą tave nuvešime už pastato“, - rėkė smurtautojas.

Caesar paprašė iš rūbinės grąžinti jam žieminę striukę. Jam buvo smogta į veidą, prie smurtautojo prisijungę dar du klubo darbuotojai, parvertė trans vyrą ant žemės, spardė jam į nugarą ir galvą, smūgiavo kumščiais, kol Caesar prarado sąmonę.

Ontarijo žmogaus teisių tribunolas įpareigojo klubą sumokėti trans vyrui kompensaciją ir visiems darbuotojams surengti mokymus žmogaus teisių klausimais.