Teismas

Žudyti gėjus siūliusiam mechanizatoriui – byla

Prieš trejus metus Vilniuje vykusių LGBTQ+ eitynių „Baltic Pride“ atgarsiai skamba iki šiol. Už raginimą susidoroti Lietuvos teismuose iki šiol tenka aiškintis komentarų autoriams. Naujausias pavyzdys – Panevėžio apylinkės teisme teistumo sulaukė Biržų krašte ūkyje mechanizatoriumi dirbantis Laimonas V.

Mergelės Marijos su vaivorykštės aureole plakatų istorijoje dar vienas teismo sprendimas

Lenkijos teismas atmetė apeliacinį skundą dėl trijų moterų, patrauktų baudžiamojon atsakomybėn dėl plakatų, vaizduojančių Mergelę Mariją su LGBT vėliavos spalvų aureole, išteisinimo, pranešė Amnesty International.

Istorinis Taivano teismo sprendimas - leido tos pačios lyties partneriams įsivaikinti

Taivano LGBTQ+ aktyvistai vilties ženklu pavadino teismo sprendimą, kuriuo leista gėjui įsivaikinti savo vyro nebiologinį vaiką, praneša Advocate. Aktyvistai taip pat paragino šalies vyriausybę leisti visoms tos pačios lyties poroms įvaikinti.

Trys gėjai laukia trynukų ir siekia, kad visų trijų tėvų vardai būtų įrašyti gimimo liudijimuose

Išleidę 1 milijoną svarų dirbtiniam apvaisinimui trys gėjai netrukus turėtų sulaukti trynukų. Jiems gali pavykti perrašyti istoriją jei pavyktų pasiekti, kad vaikų gimimo liudijime būtų įrašyti trijų tėvų vardai.

A. Širinskienė žada kreiptis į teismą ir stabdyti teisę transyčiams keisti vardą be teismo sprendimo

Jau po mėnesio translyčiai asmenvardžius galės pasikeisti be teismo sprendimo – užteks tik psichiatro diagnozės. Tai leis įsigaliojęs Teisingumo ministrės sprendimas. Seimo narė Agnė Širinskienė mano, kad Dobrovolska peržengė ribas. Ji sako, kad ir translyčių vardų keitimą gali reglamentuoti tik Seimas įstatymu.

Už intriguojančias fotografijas iš Amsterdamo Turkijos influencerę teismas siunčia už grotų

23-ejų metų Merve Taskın Nyderlanduose lankėsi pernai, kai šventė savo gimtadienį. Atsidūrusi visame pasaulyje garsiame uostamiestyje jauna moteris nepraleido progos apsilankyti Raudonųjų žibintų kvartale ir jame įsikūrusiame Sekso muziejuje.

Paradoksai – gėjus kasmet turi užsiregistruoti seksualinių nusikaltėlių registre, nors nieko blogo nepadarė

O taip, tai neišgalvota istorija. Pietų Karolinoje gyvenantis vyras iki šiol kasmet yra priverstas pateikti krūvą dokumentų ir atnaujinti informaciją seksualinių nusikaltėlių registre, nes taip nusprendė teismas dėl daugiau nei prieš dešimtmetį vykusių jo sekso santykių su kitu vyru abipusiu sutarimu. Dėl to vyras nusprendė vėl bylinėtis teisme.

Rusijos žmogaus teisių organizacija „Memorial“ žada surasti „teisinių būdų“ darbui tęsti

Garsiausia Rusijos žmogaus teisių organizacija „Memorial“ antradienį paskelbė surasianti „teisinių būdų“ savo darbui tęsti po Aukščiausiojo Teismo sprendimo likviduoti organizacijos centrinę struktūrą „Memorial International“.

Senolei teks pasėdėti už grotų dėl priekabiavimo prie savo kaimynų gėjų

Praėjusį mėnesį vykusiame teismo posėdyje Elvira Baptiste buvo pripažinta kalta dėl priekabiavimo, kuris tęsėsi mėnesių mėnesius. Ji gavo 16 savaičių laisvės atėmimo bausmę už savo elgesį su kaimynais Dean Griffiths ir Andrew Knight.