+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Skaitytojų skiltis: būm ir mes abu gulim ant grindų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Skaitytojų skiltis: būm ir mes abu gulim ant grindų

Pir, 05/29/2023 - 20:14
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualų paskirties saunose. Dalinamės skaitytojo laišku, kuriame Mindaugas pasakoja apie kuriozinę situaciją, kuri pasibaigė tikru atradimu.

Nuotr. Ketut Subiyanto iš pexels.com

 

„Retkarčiais nueidavau į gėjų sauną Vilniuje. Nebuvo ten daug žmonių, bet retkarčiais galėjai sutikti ką nors įdomaus ir vertą dėmesio. Vakaras prasidėjo kaip visada. Atsigėriau kelis gėrimus šalia baro“, - istoriją pasakoti pradeda Mindaugas.

Pasak vaikino, lankytojų buvo tik keli. Jis šalia baro sutiko dar vieną vaikiną, su kuriuo jau buvo pažįstamas ir pradėjo bendrauti.

„Kai ateidavo naujas lankytojas galėjai išgirsti skambutį. Tuomet laukiau kas čia pasirodys. Po kurio laiko iš rūbinės pro barą praėjo labai patrauklus vyrukas. Galvoju reikia man jį pasekti. Užbaigiu gėrimą ir jau einu link saunų. Dairausi“, - rašo vyras.

„Beįeinant vienoje vietoje pasirodė, kad už nišos galbūt tas vaikinas. Darau duris ir žiūriu atgal. Supratau, kad ten ne jis. Tada drąsiai žengiu pirmyn, galva sukasi ir aš atsitrenkiu tiesiai į jį. Būm ir mes abu gulim ant grindų“, - rašo Mindaugas aiškindamas, kad iš karot puolė atsiprašinėti ir padėti vaikinui atsikelti.

„O jis tik kartoja, kad „viskas ok“, pats užsižiūrėjo ir tiek. Žodžiu, atsistojom, pasiūliau jam nueiti išgerti. Susipažinom ir jau 6 metus kartu. Galit įsivaizduoti. Jei ne tas įvykis matyt nebūtume buvę kartu. Tai kartais gal ir neblogai į ką nors atsitrenkti. Tą kartą atsitrenkiau į savo meilę“, - dalinasi Mindaugas.

 

Taip pat skaitykite:

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

SKAITYTOJŲ skiltis: vakare jis rėkė iš malonumo, o ryte sprendė ar mane priimti į darbą

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

SKAITYTOJŲ skiltis: saunoje mano tėvas sužinojo, kad aš gėjus

SKAITYTOJŲ skiltis: jis buvo toks patrauklus, kad rankos drebėjo