+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

Št, 05/06/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų pirtyse. Redakcijai laišką atsiuntęs vyrukas teigia, kad pirmoji patirtis saunoje jo atmintyje išliks visą gyvenimą.

Vyras// Nuotr. freepik

 

Vaikinui apsilankymas saunoje įsirėžė visai ne dėl to, kad tai buvo pirmas kartas. Tiesiog jis nesitikėjo, kad viskas pasisuks visiškai netikėtu kampu. Dalinamės redakcijai atsiųstu laišku.

„Mano geras draugas išvyko studijuoti į Berlyną. Vis kvietė mane į svečius, bet neturėjau laiko ten važiuoti. Bet vieną pavasarį - kažkaip užplūdo pesimizmas ir galvoju, kodėl jo neaplankius. Parašiau jam žinutę ir jau tą patį vakarą nusipirkau skrydžio bilietus.

Apsistojau pas jį. Gerai leidom laiką - vakarienė, įvairių miesto rajonų lankymas, vakare alus ir pan. Tada jis man pasiūlė nueiti į gėjų sauną. Nelabai norėjau, bet to nesu tokiose vietose buvęs. Bet jis įkalbėjo.

Nuėjom. Jis paaiškino kas ir kaip. Na kur persirengti, kas kur yra ir pan. Buvo keistoka, nedrąsu. Vyrukų buvo nemažai. Einu akis nuleidęs. Kartais žvilgteliu aukščiau... Nu bet, žodžiu, nelabai jauku.

Toj saunoj buto tokia tamsi erdvė. Kur nieko negali matyti. Sakau pažiūrėsiu kas ten. Apgraibom einu. Liečiu sieną - kad kur neatsitrenkus. Girdžiu, kad yra ten irgi vaikštančių. Prie kažko prisiliečiu, į kažką atsitrenkiu. Kažkas bando mane liesti.

Pavaikščiojau ir kažkaip pagalvojau, kad čia niekas manęs nemato, tai kodėl neatsipalaidavus. Ranka perbraukiau per kažkieno kūną - galvoju visai nieko. Toks sportiškas. Paliečiau jo daikčiuką - irgi nieko. Na galvoju pirmyn.

Žodžiu aš atsitūpęs dirbu, girdžiu jam patinka. Ir jis pasako kelis žodžius - na tipo, „varyk, kaip gera“ ar panašiai. O man į galvą mintis - kad čia mano draugo balsas. Visas kūnas nutirpo. Aš iš kart klausiu - „čia tu?“. Tada tokia tyla. Man atrodė, kad ji tęsėsi amžinybę. Ir tada jis sako, „o šūdas“.

Nu žodžiu išėjom sparčiu žingsniu iš to kambario. Susitarėm, kad susitinkam po pusvalandžio prie išėjimo. Aš nuėjau gėrimo. Sėdžiu ir galvoju - „šudas“, „šudas“.

Žodžiu, išėjom iš tos saunos ir sutarėm apie tai daugiau nekalbėti. Bet šiaip tai, likom draugais. Viskas ok. Dabar jau galim apie tai pajuokauti. Bet tuomet tikrai buvo nejuokinga“.

 

GayLine.LT kviečia pasidalinti savo istorijomis. Jų laukiame el. paštu - info@gayline.lt