gėjus

Futbolininkas Nick McCarthy atskleidė esantis gėjus: Gyvenimas yra daug geresnis, kai gali būti savimi

Duodamas interviu oficialiai Airijos regbio rinktinės svetainei 27-erių futbolininkas atskleidė, kad praėjusių metų lapkritį apie savo seksualinę orientaciją papasakojo treneriui, o šių metų sausį atsiskleidė komandos nariams, praneša Gaytimes.co.uk.

Mokyklos direktorius atskleidė esantis gėjus. Mokiniai pasitiko jį plojimais

54 metų Colin Scott savo seksualinę orientaciją kruopščiai slėpė nuo mokinių ir jų tėvų. Tačiau toliau jis nebenorėjo slapukauti ir Risedale mokyklos Ketricke, Šiaurės Jorkšyre asamblėjos metu viešai prisipažino esantis gėjus.

Aurio Jarašūno sutuoktinis: aš tave myliu labiau nei bet kada

Šiandien apskriejo žinia apie JAV, gyvenusio advokato Aurio Jarašūno mirtį. Dar visai neseniai jis kartu su savo vyru žygiavo Baltic Pride 2022 eitynėse. Artimiesiems užuojautą reiškia žinomi Lietuvos žmonės. Rasa Račienė pakvietė visus šiandien 19 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje prisidėti prie maldos.

Ukrainos kario liudijimas iš Luhansko: rusai trina miestus ir kaimus iš pasaulio žemėlapio

Ukrainos armijos karys Viktor Pylypenko prieš kelias dienas socialiniame tinkle Instagram pasidalino keliomis nuotraukomis ir naujienomis iš Luhansko srities. Vyras teigia, kad rusai naikina viską savo kelyje, net nesiteikia surinkti kritusių savo karių kūnų.

JAV ambasados dovana – nemokama filmo „Matas Shepardas yra mano draugas“ peržiūra internete

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada visiems norintiems suteikia unikalią progą pamatyti dokumentinį filmą „Matas Shepardas yra mano draugas“ visiškai nemokamai jūsų namuose. Filmas pasakoja apie nužudytą jaunuolį gėjų, kurio mirtis paskatino pokyčius JAV politinėje padangėje.

Kanados miestelio meras: tai, kad 2022 m. vis dar turime spręsti LGBTQ+ teisių klausimus yra beprotiška

„Civilinės sąjungos įstatymas Lietuvoje peržengė pirmąjį etapą – tai didžiulis žingsnis, tačiau faktas, kad dabar yra 2022 metai ir kai kuriose valstybėse vis dar turime spręsti šiuos klausimus, yra beprotiška. Man pasisekė dėl to, kur gyvenu, (...) tačiau dar turime įdėti daug darbo“, – atkreipė dėmesį C. Ratushniakas, skelbia LRT.

Nužudyto gėjaus tėvai: priimkite ir mylėkite savo vaikus tokius, kokie jie yra

Jos teigimu, jau labai neramu, kad kai kuriose šalyse, kuriose teko lankytis, LGBTQ+ vaikų tėvams vis dar reikia baimintis dėl jų saugumo. Judy Shepard sako, kad jos nuomone padėtis blogiausia Jamaikoje ir Rusijoje.

Judy vyras Dennis primena, kad  būti priklausyti LGBTQ+ bendruomenei nėra pasirinkimas, tai yra žmogaus prigimtis.

„Visos mūsų baimės“ - nuo birželio 10 d. kino teatruose

Gyvenant kaimo bendruomenėje neįmanoma užsitikrinti anonimiškumo. Šiuolaikiniam lenkų meni-ninkui Danieliui Rycharskiui nėra ko slėptis – kaimynai priima jo viešą meną, kartu protestuoja prieš derlių niokojančius šernus, kartu sekmadieniais meldžiasi, o kad jis – gėjus, atrodo niekam nėra nes-varbu. Kaime įvykus nelaimei sugyvenimo ribos persibraižo. Apie šį realų menininko gyvenimo epi-zodą pasakoja lenkų režisierių Łukaszo Rondudos ir Łukaszo Gutto vaidybinis filmas „Visos mūsų baimės“. Nuo birželio 10 d. jį rodo Lietuvos kino teatrai.