+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

Ant, 05/09/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų saunose. Jau pasidalinome laišku apie vaikino nuotykį su savo draugu bei istorija atskleidžiančia ką reiškia nedėvėti pirtyje šlepečių. Dabar skelbiame dar vieną laišką.

Mūsų skaitytojas pasidalino istorija, kuri jam nutiko Amsterdame. Ten jis išvyko studijuoti ir dirbti. „Užkniso ta homofobija Lietuvoje. Labai laukiau, kol galėsiu pradėti studijuoti Amsterdame. Jau žinojau, kad tai vienas atviriausių ir tolerantiškiausių miestų“, - laiško pradžioje rašo Mindaugas.

Anot jo, po kelių mėnesių studijų jis susirado darbą kelionių agentūroje. Joje dirbo nedidelė komanda žmonių, o direktorius nebuvo labai malonus. „Tas vadovas buvo griežtas. Nuolatos tikrindavo mano darbus. Bet man reikėjo pinigų - tai dariau ką jis sako ir tiek“, - teigia vyras.

Savaitgalį jis nusprendė apsilankyti gėjų saunoje. „Esu buvęs Vilniuje ir norėjau patikrinti, kaip viskas atrodo ten. Žodžiu nuėjau. Bilietas brangokas. Davė man rankšluostį. Netrukus jau ėjau koridoriais ir žiūrėjau kas vyksta. Žmonių mažai“.

Tada Mindaugas nusprendė pasidairyti po saunos patalpose įrengtas kabinas. „Girdžiu, kad kažkas ten vyksta. Einu, enu... žiūriu - toj kabinoj mano bosas. Žodžiu, jis keturiom. Priekį stovi vyras. By*** boso burnoj. Kitas iš nugaros jį tvarko“, - rašo vyras. - „Pyyyp... O tas dar kviečia mane prisijungti (...). Negalvojau, kad kada teks pamatys savo boso penį va taip“.

Anot vaikino, jis skubiai nuėjo šalin. Tiesa šefą vėliau sutiko prie baro ir pasisveikino su juo.

„Na esmė ta, kad po to susitikimo, kažkaip darbe viskas pagerėjo. Jis jau nebelindo prie manęs. Davė man laisvę. Dirbau ir tiek. Tai kaip ir viskas į gerą išėjo“, - teigia Mindaugas.

 

Kviečiame pasidalinti savo istorija el. paštu - info@gayline.lt