+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

Sek, 05/07/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų saunose. Dalinamės dar vienu skaitytojo laišku.

Nuotr. freepik

 

Mūsų redakciją pasiekė dar vienas skaitytojo laiškas. Prieš tai jau dalinomės tekstu, kuriame vyrukas pakliuvo į nepavydėtiną situaciją su savo draugu. Tiesa, nauja istorija ne ką prastesnė.

„Man buvo gera pamoka, ką reiškia vaikščioti po saunos koridorius be šlepečių. Esu daug kartų lankęsis saunoje, todėl negalvojau, kad man taip gali nutikti.

Einu aš koridoriumi prie dušų. Visur pilna vandens. Bandau gerai statyti koją, nes jaučiu, kad gali būti slidu. Vieną kartą slysteliu, bet išsilaikau. O tada pamatau tą super duper gražuolį duše. Nu ir ką - einu toliau, dedu koją, pradedu slysti. Tada bum...

Atsibudau po kelių minučių. Viskas buvo aptemę. Pramerkiu akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų. Keli buvo be rankšluosčių, vienas atsitūpęs šalia manęs, kiti stovi - kaip žinia iš apačios viskas puikiai matosi. Net tai kas po rankšluosčiu.

Pirma mintis - „Kur aš čia esu? Kas nutiko?“. Žodžiu bandau stotis. Galva skauda. Alkūnė, nugara skauda. Vienas vaikinukas paėmė mane už parankės - sako „Are you OK“. Aš net nežinau ką sakyti. Sakau „OK, OK“. O aš galvoju - „Nu šakės. Kokia gėda. Nesugebu ant kojų pastovėt“. Žodžiu - tiesiu taikymu į rūbinę. Apsirengiau ir išėjau.

Tik po kelių dienų, kai atsigavau - viskas pradėjo kelti juoką. Geras šou buvo. Turėjo visiems patikti“.

Žymos