+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

Ant, 05/23/2023 - 19:48
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko ypatingos paskirties saunose. Dalinamės skaitytojo laišku, kuriame Andrius pasakoja apie nuotykį svingeriams skirtame vakarėlyje.

Redakcijai atsiųstame laiškelyje Andrius sako, kad svirgerių saunoje su ilgamete drauge lankosi tik retkarčiais – kai jiems abiems įsinori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

„Mes turime aiškias taisykles nusistatę. Visada būname kartu, negalima išsiskirti. Ir seksas turi būti kartu. Tiesiog ieškome panašiose vietose poros, kuri norėtų su mumis kartu pasilinksminti“, - laiško pradžioje paaiškino jo autorius.

Vyruko teigimu, svingeriavimo vietų, kai keičiamasi partneriais sekso metu, nėra sunku rasti nei užsienyje, nei Lietuvoje.

„Kas ieško – tas randa. Tai būna klubai, uždari vakarėliai klubų patalpose, ar tiesiog privačiame name, išnuomotojo sodyboje. Kartais būna ir tam skirtų saunų“, - pasakoja Andrius, pridurdamas, kad kuriozinėje situacijoje atsidūrė būtent pirtyje.

„Vaikščiojom su drauge po sauną ir ieškojom mums patinkančios poros. Apsidairėm, nieko gero neradom. Tada išgėrėm porą gėrimų šalia baro. Ji nuėjo į tualetą. Po kiek laiko grįžo ir man sako, kad kitą kartą aš turėsiu ją lydėti iki tuliko“, - teigia vaikinas. „Aš klausiu kas yra? Kas nutiko? O ji užsimena apie pagyvenusį vyriškį, kuris prie visų jaunesnių kabinėjasi, nenulaiko rankų“.

Vaikinas pasakoja, kad nusprendė daugiau savo draugės iš akių nepaleisti. Jie nusprendė prasukti dar vieną ratą ir apsižiūrėti ar neatėjo naujų žmonių.

„Va šitas nesveikas. Man ji sako į ausį. Aš atsisuku ir matau mano geriausio draugo tėvą. Gerokai įkaušęs, akys išpūstos, jis atrodė kaip žvėris ieškantis grobio. Sakau „arba. Aš jį pažįstu“, - Andriaus teigimu vyriškis buvo tiek susidomėjęs aplink esančiomis moterimis, kad net nepastebėjo jo koridoriuje.

Vaikino draugė iš kart puolė klausinėti ir jis jai pasakė, kad tai jo draugo tėvas.

„Šeimoje jis visada toks ramus, nuolatos viskuo rūpinasi. Sakyčiau net griežtas. Vis aiškina mano draugui kaip jis turi gyventi, kad šeima yra svarbiausia na ir panašios nesąmonės apie vaikus, giminės pratęsimą“, - atsiųstos istorijos pabaigoje kalba Andrius. – „Man kažkaip pasidarė jo gaila. Gal su žmona santykiai ne kokie? Nors po to dar buvau jų namuose ir viskas atrodė gerai.

 

Turi savo istoriją - pasidalink el. paštu info@gayline.lt

Taip pat skaitykite:

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

SKAITYTOJŲ skiltis: vakare jis rėkė iš malonumo, o ryte sprendė ar mane priimti į darbą

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

SKAITYTOJŲ skiltis: saunoje mano tėvas sužinojo, kad aš gėjus

SKAITYTOJŲ skiltis: jis buvo toks patrauklus, kad rankos drebėjo