Gyvybes lietuviams gelbėjantis gėjus daktaras: „Aš jums tik šikninis“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gyvybes lietuviams gelbėjantis gėjus daktaras: „Aš jums tik šikninis“

Ant, 04/18/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvoje dirbantis ir gyvybes pacientams gelbėjantis daktaras Delfi portale pasidalino  atviru laišku. Jame jis teigia, kad kai pavyksta padėti žmogui – jis laikomas „stebukladariu“. Tačiau kasdienybėje daugeliui žmonių jis tik „šikninis“, nes myli savo lyties žmogų.

„Aš jums tik „šikninis“, kol nereikia traukti jūsų ar jūsų artimųjų iš ligos ar net mirties. Tada aš jums „daktaras“. Aš jums tik „šikninis“, kol nesuteikiu antro šanso gyventi. Tada aš jums „stebukladarys“. Iki tol, kol atsigavę prisimenate, kad esate Dievo pakviesti naikinti jums gyventi trukdančius „šikninius“, - savo laiške rašo anonimu norintis išlikti gydytojas.

Medikas pastebi, kad nemaža dalis visuomenės LGBTQ+ žmonėse mato tik seksualinį potraukį, nors jie jo nepasirinko. Tokie žmonės mano, kad neva seksualinė orientacija apibūdina koks yra prieš juos stovintis asmuo.

„Jūsų išdidus protas niekada nenorės matyti manęs žmogumi su savo bėdomis ir džiaugsmais, savo pasiekimais ir nepasisekimais. Aš jums iš viso ne žmogus, o tik išsigimimas, politika ir ideologija. Jūs esate tokie galingi prieš mane, tokie tvirti mane maišyti su purvais, spjaudyti, jūsų požiūriu visai gerai būtų mane užmušti, nes aš juk „šikninis“ ir esu kaltas dėl visko, kas jums blogai“, - rašo jis Delfi paskelbtame tekste.

Daktaras teigia, kad homofobiški žmonės gėjuose mato tik „demonstravimąsi“, „žmonių kiršinimą“ ir laiko juos priešais. Nors iš tiesų LGBTQ+ žmonės nieko blogo nėra padarę. Dar didesnę veidmainystę atskleidžia žmonių pareiškimai, kad Lietuvoje trūksta medikų, jog jie emigruoja ir kartu džiūgavimas, kai LGBTQ+ žmonės palieka šalį.