Tikri viduramžiai - Italijoje baimė dėl moterų ir LGBTQ+ teisių

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tikri viduramžiai - Italijoje baimė dėl moterų ir LGBTQ+ teisių

Ant, 10/25/2022 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Italijoje dar daugiau ženklų, kad LGBTQ+ bendruomenės ir moterų teisės bus apribotos. Naujoji Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni vieno renginio metu atskleidė jos požiūrį į LGBTQ+ teises. Dar daugiau, jos pastarieji žingsniai įkaitino visuomenę paskiriant Eugenia Roccella ministre ir pakeičiant jos kuruojamas sritis taip, kad būtų aišku, jog ji bus atsakinga už „tradicinės šeimos“ propagavimą. „Šeimos, gimstamumo ir lygių galimybių“ ministrė - taip skamba dabartinės naujosios ministrės pareigos.

„Tu nori daug dalykų... visi nori dalykų; jūs jau turite civilines sąjungas“, - tokį atsakymą pateikė Giorgia Meloni ant scenos Sardinijoje su vaivorykštės vėliava įžengusiam drąsiam jaunuoliui Marco Marras. Jis atėjo pasakyti, kad nori susituokti ir sukurti šeimą Italijoje, rašo TheGuardian.

„Aš elgiausi iš pareigos jausmo“, – sakė 24 metų Marco. - „Meloni atvyko į Kaljarį susitikti su „vyrų“ auditorija – žmonėmis, kurie ją palaiko ir vadina „didžiąja Džordžija“. Norėjau parodyti tai, ko jos elektoratas nenori matyti ar priimti – LGBT žmonių – mes ne monstrai, o normalūs žmonės, norintys pagrindinių teisių. Ji praktiškai atsakė: „Būk laimingas su tuo, ką turi“ – jie mano, kad turėčiau turėti mažiau, nes esu gėjus“.

Giorgia Meloni, save apibūdinanti „krikščione motina“, sako, kad jos tikslas ginti tradicines šeimos vertybes. Būtent ji pasiūlė pratęsti draudimą vienalytėms poroms naudotis surogatinės motinystės paslaugomis. Tiesa, ji žengė dar toliau - nori bausti tokias šeimas, kurios naudojasi tokiomis paslaugomis užsienyje.

„Tai šokiruoja, kad rizikuojate būti įkalinti ar nubausti, nepaisant to, kurioje pasaulio vietoje jūsų vaikas gimsta surogatinės motinystės pagalba“, – sakė Monica Savoca, gyvenanti Sicilijos Katanijos mieste su žmona ispane Maria Carreras ir dviem vaikais. - „Ši diskusija apie surogatinę motinystę yra viduramžių vizijos dalis“.

LGBTQ+ bendruomenė nieko gero nelaukia ir iš paskirtos „Šeimos, gimstamumo ir lygių galimybių“ ministrės. Eugenia Roccella 2017 metais pareiškė norinti panaikinti arba gerokai pakeisti pilietinių sąjungų įstatymo projektą, nes dabartinė jo versija „pakenkė tradicinei šeimai“.