Gėjaus gimtadienio šventė baigėsi ligoninėje. Žiaurus išpuolis sukrėtė Airiją

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjaus gimtadienio šventė baigėsi ligoninėje. Žiaurus išpuolis sukrėtė Airiją

Ket, 08/18/2022 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

26 metų vyro gimtadienio šventė pažymėta jo paties krauju. Jis sumuštas autobuse. Airijos policija tiria autobuso kamerų video vaizdus, kuriuose užfiksuota šokiruojanti akimirka, praneša PinkNews.

Ankstyvą rugpjūčio 14 d. rytą buvo užpultas Mark Sheehan, kuris su draugais važiavo namo po savo gimtadienio šventės naktiniame klube „The George“. Prieš pat 4 val. grupė vyrų autobuse pradėjo svaidytis homofobiniais keiksmažodžiais, nes jiems nepatiko autobusu keliaujančių draugų apranga.

Vienas iš vyrų antrame autobuso aukšte išspyrė M. Sheehan iš rankų ausines ir trenkė jam į galvą.

„Pažiūrėjau žemyn ir pamačiau, kad mano batai aptaškyti krauju“, – rašė Mark socialiniame tinkle „Facebook“. - „Nulipau pas vairuotoją, prašydamas nedelsiant iškviesti policiją“.

„Jis liepė man išlipti, kol jie nenusileido ir nesukels daugiau rūpesčių. Niekas nesikišo ir vairuotojas nuvažiavo, o užpuolikas vis dar buvo autobuse“, - teigia vyras.

M. Sheehan draugai iškvietė greitąją pagalbą. Vyras buvo nuvežtas į Tallaght ligoninę.

Valstybei priklausanti Dublino autobusų kompanija PinkNews teigė, kad šiuo metu atliekamas įvykio tyrimas: „2022 m. rugpjūčio 14 d., sekmadienį, gavome skundą dėl incidento, kuriame dalyvavo klientas 15 maršrute. Šis incidentas yra nuodugniai tiriamas“.

Policijos šaltiniai laikraščiui „Irish Examiner“ sakė, kad gavo „labai, labai aukštos kokybės“ incidento vaizdo įrašą, kuriame matyti nusikaltėlių veidai.

Dėl šio incidento Airijos vyriausybės nariai vėl raginami sustiprinti policijos galias ir sukurti specialią transporto policijos sistemą.