Airija

Išjungtas Airiją ir JAV sujungęs video portalas. Žmonės gatvėje rodė nuogybes

Dar visiškai neseniai džiaugtasi instaliacija, kuri sujungė Dubliną ir Niujorką. Ji leido realiu laiku priešais jį esantiems žmonėms bendrauti tarpusavyje. Pasirodo, kai kurie žmonės nusprendė tuo pasinaudoti ir dėl jų netinkamo elgesio portalas išjungtas.

Eurovizija baigėsi. Kaip joje sekėsi LGBTQ+ bendruomenės nariams?

Iš 37 „Eurovizijoje“ šiemet besivaržančių atlikėjų 8 jų atvirai deklaravo priklausantys LGBTQ+ bendruomenei. GayLine.LT apžvelgia kaip jiems sekėsi ir pripažįsta, kad tai neabejotinai nedvinarės tapatybės ir visos bendruomenės žmonių triumfas.

Airijos mamų žinia trans vaikams: „turi teisę būti tuo, kuo esi“

„Kaip patys tėvai sako: „Kas juos gins, jei ne mes“, – sako Claire Flynn, judėjimo „Mamos už Trans teises“ įkūrėja. Ji, kartu su kitomis mamomis organizuoja įvairias veiklas, kuriomis siekta išreikšti paramą trans žmonėms.

FIFA komandų kapitonams neleis dėvėti LGBTQ+ paramos raiščio. Pristatė 8 alternatyvas

Moterų pasaulio čempionate komandų kapitonėms bus leista nešioti raiščius su žinutėmis apie įtrauktį, lyčių lygybę ir taiką. FIFA suvienodino raiščius po milžiniškos kritikos, kai vyrų turnyre buvo uždrausti vaivorykštės spalvų raiščiai. Jie ir toliau bus draudžiami.

Gėjų porą „spardė ir apmėtė akmenimis“. Pagrasino „išprievartauti jų šunį“

Vyras atskleidė, kad jį ir jo antrąją pusę užpuolė homofobiški paaugliai, kai pora kartu vedžiojo savo šunį. Paaugliai užgauliojo gėjų porą žodžiu, vėliau puolė spardyti ir mėtė į juos akmenis.