Homoseksualumą „velnio dvasia“ vadinęs pastorius apkaltintas turėjęs daugybę santykių su vyrais

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Homoseksualumą „velnio dvasia“ vadinęs pastorius apkaltintas turėjęs daugybę santykių su vyrais

Pen, 07/15/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Los Andžele gyvenantis Jesse Lee Peterson - prieš gėjus ne kartą pasisakęs pastorius, internetinių laidų vedėjas, įtiriama, ne kartą turėjo lytinių santykių su kitais vyrais ir net prie jų priekabiavo, skelbia LGBTQnation. Net keletas vyrų, kurie palaikė su juo ilgalaikius santykius, prabilo apie pastoriaus nuo visuomenės slėptą gyvenimo pusę.

Vienas iš šių vyrų - Patrick Rooney, pasakoja, kad 10 metų bendravo su pastoriumi, nepaisant to, kad yra vedęs moterį. Jis Jesse Lee Peterson pažinojo nuo 1992 metų, tačiau jų santykiai prasidėjo tik 2005-aisiais.

Dėl šių kaltinimų pagrindinės internetinės „manosferos“ – laisvo vyrų teisių aktyvistų tinklo, „incel“ grupių ir panašių organizacijų tinklo – veikėjai atsiribojo nuo Petersono, uždraudė jam dalyvauti renginiuose ir kalbėti.

„Church Militant“ vaizdo įraše kalba ir Samuel Arambula, kuris liudija, jog pastorius prie jo priekabiavo. Pranešama, kad Jesse Lee Peterson atsisakė atsakyti į vaizdo įraše pateiktus kaltinimus.

Pats Jesse Lee Peterson homoseksualumą apibūdino kaip „velnio dvasią“, užkrečiančią žmones, ir tvirtino, kad homoseksualumas yra prievartos rezultatas.