Naujai Prancūzijos ministrei priekaištai dėl požiūrio į LGBTQ+

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Naujai Prancūzijos ministrei priekaištai dėl požiūrio į LGBTQ+

Ket, 07/14/2022 - 14:18
Kategorija:
0 komentarų

„STOP Homophobie“ ir „Education LGBT“ trečiadienį kreipėsi į teismą, dėl Caroline Cayeux, dabartinės ministrės, nusikaltimų kai ji dar buvo valstybės tarnautoja. Kaip rašo Lemonde.fr, kalbėdama Senate 2013 m., Caroline Cayeux sakė, kad planai įteisinti gėjų santuokas „ir su tuo susijęs vaikų įvaikinimas yra ne tik paprastas ketinimas, prieštaraujantis gamtai“, bet ir „staigus veržimasis į priekį“, kuris kelią riziką, kad bus padaryta „žala“.

 

Antradienį paklausta, ar laikosi savo ankstesnių komentarų, ministrė santykiams su Vietos valdžia sakė - "akivaizdu, kad aš laikausi savo nuostatų. Tačiau visada sakiau, kad jei bus balsuojama už įstatymą, aš tai gerbsiu".

Ji pridūrė: „Turiu pasakyti, kad tarp šių žmonių turiu daug draugų“. 73 metų moteris vėliau socialiniame tinkle „Twitter“ atsiprašė, sakydama, kad jos pastabos buvo „netinkamos“ ir kad „lygios teisės visada turi būti prioritetas“.

Šią savaitę maždaug 50 kairiųjų parlamentarų paskelbtoje peticijoje reikalaujama, kad ji būtų pašalinta kartu su dviem kitais ministrais - aplinkos ir Vidaus reikalų, kurie kaltinami taip pat prieštaraujantys tos pačios lyties asmenų santuokoms.

Šiuo metu Prancūzijos Vyriausybėje dirba du LGBTQ+ atstovai - Transporto ministras Clément Beaune ir Biudžeto ministras Gabriel Attal.