Prancūzija

Gėjus tapo jauniausiu istorijoje Prancūzijos ministru pirmininku

Prancūzijos švietimo ir jaunimo ministras 34 metų Gabriel Attal buvo paskirtas naujuoju šalies ministru pirmininku. Vyras yra atviras dėl savo seksualinės orientacijos. Taigi Gabriel įsirašys į Prancūzijos istoriją ne tik dėl savo amžiaus.

Nusivylimas. Prancūzijos prezidentas palaiko įtraukios kalbos draudimą

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pareiškė pritariantis įstatymo projektui, kuriuo būtų uždrausta naudoti įtraukiąją kalbą, t.y. rašymo būdui prancūzų kalba, kai tam tikriems žodžiams suteikiamos tiek vyriškos, tiek moteriškos giminės formos. Jis nemato galimybių tokią kalbą naudoti švietimo įstaigose ar rengiant vyriausybės dokumentus.

Futbolininkai dėl homofobinių skanduočių turės praleisti rungtynes

Net keturi Paryžiaus Sen Žermeno futbolo komandos sportininkai - Randal Kolo Muani, Ousmane Dembele, Achraf Hakimi ir Layvin Kurzawa, buvo suspenduoti vienoms rungtynėms už tai, kad prisijungė prie sirgalių skanduojančių prieš LGBTQ+ nukreiptą skanduotę.

Kai kurie „Air France“ stiuardai gėjai atsisako skristi į Iraną. Bijo dėl savo gyvybės

Dalis „Air France“ stiuardų gėjų pranešė, kad atsisako dirbti atnaujinto skrydžio iš Paryžiaus į Teheraną metu. Vienas iš darbuotojų parengė peticiją, kurią pasirašė daugiau nei 15 ūkstančių rėmėjų.