13-ametė sulaikyta policijos nes per daug triukšmavo proteste prieš abortų draudimą (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

13-ametė sulaikyta policijos nes per daug triukšmavo proteste prieš abortų draudimą (video)

Pir, 07/11/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Floridos policija sulaikė 13-metį vaiką ant pečių apsisiautusį biseksualų vėliavą, neva todėl, kad protesto metu per garsiai šaukė šūkius, praneša Advocate. Sulaikymą nufilmuotas video jau peržiūrėtas milijonus kartų.

Vaizdo įraše du policijos pareigūnai sugriebia vaiką už rankų ir palydi į policijos automobilį. Vienas pareigūnas nešasi vaivorykštės vėliavą, kuri buvo konfiskuota. Fone galima išgirsti Rain motinos Lauren Johnson šūksnius, kurie ragina jos vaiką nesipriešinti ir prašo pareigūnų nurodyti pagal kokį straipsnį sulaikomas jos vaikas.

Pasak Majamio NBC filialo informacijos, pareigūnai Leiklande, apkaltino Lillie „Rain“ Johnson antrojo laipsnio nusižengimu už triukšmo skleidimą. Būtent taip – triukšmo, protesto metu.

Taikaus protesto dalyviai pasakoja, kad pareigūnams nepatiko, jog jo dalyviai naudoja mikrofonus ir megafonus.

„[Mano vaikas] rėkė „mano kūnas – mano pasirinkimas“, – vaizdo įraše sakė L. Johnson. - „Kai [pareigūnai] atėjo už kampo, jie nusprendė, kad ją padarys taikiniu ir suims“.

Moteris su savo vaiku dalyvavo proteste prieš Floridos politikų priimtą sprendimą drausti abortus. Policijos komisariate jauna mergina buvo sulaikyta daugiau nei valandą ir, pasak jos advokato, negalėjo matytis su savo motina.

L. Johnson tvirtina, kad nė vienas iš tėvų nedalyvavo apklausiant Rain, o tai pažeidžia jos teises.

Mama neketina pasiduoti ir toliau planuoja dalyvauti demonstracijose.

Floridos respublikonų gubernatorius garsėja išpuoliais prieš LGBTQ+ ir tuo pačiu metu teigia esąs laisvių gynėjas.