Pagalbą atvykti į Pride siūlantis Pijus: stengsiuosi akciją tęsti

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pagalbą atvykti į Pride siūlantis Pijus: stengsiuosi akciją tęsti

Ant, 06/04/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Jau kelerius metus Pijus Beizaras įgyvendina unikalią idėją. Jis už žmonių paaukotas lėšas perka bilietus tiems, kurie iš regionų nori atvykti į Vilniuje vykstančias LGBTQ+ eitynes, bet patiria finansinių sunkumų patys tai padaryti. Gayline.LT paprašė vaikino atsakyti į kelis klausimus.

- Kaip gimė idėja akcijai padėti LGBTQ+ žmonėms atvykti į Vilniaus Pride?

- Idėja gimė labai paprastai. Prieš 2022 Baltic Pride dariau kelias apklausas bendruomenės grupėse ir pamačiau, jog yra toks poreikis, tad nieko nelaukęs nusprendžiau ieškoti sprendimų.

- Kiek žmonių jau pasinaudojo parama?

- Akciją pirmą kartą vyko būtent 2022 metais. Tuomet parama pasinaudojo apie 20-25 asmenys. Šiemet iniciatyva vykdoma antrą kartą ir tikiuosi ne mažesnės sėkmės.

- Kaip sekėsi paskatinti žmones aukoti?

- Džiaugiuosi, jog turiu šiokį tokį bendruomenės pasitikėjimą, pozityvų savo, kaip asmens, viešą paveikslą. Taip žmonėms paaukojus neskauda galvos, kad čia kažkoks neaiškus ir neskaidrus lėšų rinkimas, neaišku kam. Tiek aš, kaip iniciatyvos autorius, tiek žmonės, kurie pasinaudoja šia parama yra be galo dėkingi už suteiktą galimybę.

- Su kokiais iššūkiais teko susidurti?

- Didžiausias iššūkis yra viską suorganizuoti. Nupirkti 25 bilietus asmenims iš skirtingų Lietuvos kampelių nėra tokia paprasta misija. Visi pirkimai vyksta internetu, tad bilietai būna vardiniai. Reikia surinkti tam tikrus duomenis, su jais elgtis atsakingai, pagal visus galiojančius reikalavimus. Suderinti laikus, kada patogu išvykti ir grįžti. Galiausiai tuos bilietus išsiųsti besikreipusiems. Nemažas krūvis, visa tai darant vienam, laisvu nuo kitų veiklų metu.

- Ar žadama akciją tęsti ir toliau? Jei kas nors norėtų prisidėti - kuo galtų padėti ir kur reikėtų kreiptis?

- Tiek, kiek matysiu poreikį ir kiek leis galimybės, tikrai stengsiuosi akciją tęsti. Visus norinčius vienaip ar kitaip prisidėti kviečiu tiesiog užsukti į mano socialinių tinklų profilius ir parašyti man asmeninę žinutę.

Daugiau informacijos galima rasti ČIA.