parama

Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Koks svarbus šeimos narių palaikymas atrandant save su GayLine.LT redakcija pasidalino viena mūsų skaitytojų. Ji teigia, kad gėjus dėdė suteikė jai milžinišką pagalbą tiek priimant save, tiek atskleidžiant šeimos nariams savo jausmus.

Baltieji rūmai išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei ir pasipuošė vaivorykštės spalvomis

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Joe Bidenas socialiniame tinkle Intagram pasidalino video įrašu kaip Baltųjų rūmų kolonos pakeičia spalvas, kad sukurtų vaivorykštės vėliavą. Taip prezidento institucija išreiškė solidarumą LGBTQ+ bendruomenei, kuri mini pasididžiavimo mėnesį.

6 klausimai, kurių geriau neužduoti aseksualiems žmonėms?

Aseksualumas yra seksualinė orientacija, kuriai būdingas mažas arba visiškai seksualinio potraukio nebuvimas. Nors apie aseksualumą daugėja viešų diskusijų ir žmonės turi daugiau informacijos, realiame gyvenime vis dar kyla daugybė nesusipratimų apie šią orientaciją. Dėl šių priežasčių aseksualūs žmonės dažnai susiduria su nepatogiais ir nemaloniais klausimais. Pateikiame keletą dažniausių klausimų, kurių aseksualūs žmonės nenori girdėti.

Kokios vaikystėje patirtos homofobijos pasekmės žmogui?

Homofobija, kaip bet kokia kitokia diskriminacijos forma, turi ilgalaikį ir žalingą poveikį asmens psichinei ir fizinei sveikatai. Vaikystėje patirta homofobija gali sukelti įvairias problemas, kurios tęsiasi ir subrendus. GayLine.LT nusprendė aptarti vaikystėje patirtos homofobijos pasekmes žmogui, atsižvelgdami į psichologinį, socialinį ir fizinį poveikį.

Patarimai tėvams. Kaip sukurti palaikymo kupiną aplinką LGBTQ+ paaugliui?

LGBTQ+ paaugliai dažnai susiduria su unikaliomis iššūkiais ir sunkumais, todėl palaikymas ir supratimas iš šeimos yra gyvybiškai svarbūs jų gerovei ir savijautai. Sukurti palaikančią aplinką LGBTQ+ paaugliui šeimoje gali atrodyti sudėtinga užduotis, ypač jei tai nauja patirtis šeimos nariams. Tačiau su tinkamomis žiniomis ir pastangomis, kiekviena šeima gali tapti saugiu ir palaikančiu prieglobsčiu savo LGBTQ+ vaikui.

„Rimi Lietuva“ paskelbus paramą LGBTQ+ žmonėms – neapykantos komentarų banga

„Kas tavo šeima, sprendi tu pats“, - paskelbė Rimi Lietuva socialiniame tinkle Facebook ir pridėjo vaivorykštės spalvomis nudažytą logotipą. Toks pareiškimas tapo pykčio kupinų komentatorių taikiniu.

Pagalbą atvykti į Pride siūlantis Pijus: stengsiuosi akciją tęsti

Jau kelerius metus Pijus Beizaras įgyvendina unikalią idėją. Jis už žmonių paaukotas lėšas perka bilietus tiems, kurie iš regionų nori atvykti į Vilniuje vykstančias LGBTQ+ eitynes, bet patiria finansinių sunkumų patys tai padaryti. Gayline.LT paprašė vaikino atsakyti į kelis klausimus.