Vilnius

T. V. Raskevičius naudojo savivaldybės lėšas naktinėms kelionėms iš gėjų klubo. Paviešinus - grąžina pinigus

Savivaldybių tarybų narių lėšų neskaidraus panaudojimo skandalas neaplenkė ir Vilniaus miesto. Pasirodo mokesčių mokėtojų pinigus kelionėms iš „Soho“ naudojo ir prieš tai miesto taryboje dirbęs T. V. Raskevičius.

Rokas Budrauskas: homofobija yra asmenybės saviraišką žalojantis reiškinys

Vienas iš liepos 1 d. organizuojamo „Vilnius Pride“ organizatorių – Rokas Budrauskas Lrytas sako, kad su neigiamais komentarais apie LGBTQ+ susidūrė jau mokykloje. Jo nuomone, pokyčius Lietuvoje galima užtikrinti per įstatymus – būtent to bus reikalaujama ir renginio Vilniuje metu.

Vilnietės atsakymas kodėl gėjai negali tuoktis: „Moteris turi būti su vyru, kad būtų po to vaikų“

Prieš kurį laiką paskelbta apie trijų tos pačios lyties porų kovą prieš Lietuvą teismuose. Poros siekia įteisinti savo šeimas. Šia tema reportažą parengė ir LNK Kakadu („KK2“) laida. Jos metu kalbinti vilniečiai pasisakė prieš tokius siekius, tačiau argumentus kodėl tai yra negerai rinko sunkiai.

Pirmas valdančiųjų žingsnis Vilniuje. Moterims vietos neatsirado

Šiandien Vilniuje Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Laisvės partijos atstovai iškilmingai pasirašė koalicinę sutartį. Deja, moterų teises neretai ginančių partijų gretose, šiame iškilmingame renginyje nei prie mikrofono, nei bendrai nuotraukai moterims politikėms vietos neatsirado.

Vilnius Pride 2023 organizatoriai paskelbė kokių pokyčių reikalauja

Šiemet organizuojamų LGBTQ+ eitynių Vilniuje iniciatoriai socialiniame tinkle Facebook paskelbė ko tikisi iš valstybės institucijų. Reikalaujama įteisinti santuoką ir partnerystę visiems žmonėms, panaikinti nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo nuostatas, užtikrinti trans žmonių teises.