„Valstietė“ Girskienė pradeda rinkimų kampaniją? Užkliuvo konservatorės vaivorykštinis maišelis

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

„Valstietė“ Girskienė pradeda rinkimų kampaniją? Užkliuvo konservatorės vaivorykštinis maišelis

Ket, 12/21/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narei Ligitai Girskienei vis užkliūva viskas, kas susiję su LGBTQ+ bendruomene. O ypač – vaivorykštės spalvų vėliavos. Ne išimtis ir šis kartas – ji socialiniame tinkle Facebook užsipuolė konservatorę Rasą Petrauskienę.

Nors Ligita Girskienė tikriausiai savęs homofobe nelaiko, jos veiksmai Seime rodo ką kitą. 2022 metų pavasarį svarstant partnerystės įstatymą Seimo narė pasipiktino parlamento posėdžių salės balkone esančiais žmonėmis, kurie turėjo vaivorykštės vėliavas.

„Aš noriu paklausti ar nepažeidžia asmenys Statuto demonstruodami vėliavas ir taip toliau Seimo salėje“, - tuomet sakė Ligita Girskienė.

Ši Seimo narė buvo ir viena iš tų, kuri pasirašė po Petro Gražulio iniciatyva, kuria siekta išbraukti vieną iš principų, kad smurto artimoje aplinkoje prevencija, apsauga ir pagalba ją patyrusiems asmenims teikiama laikantis lygiateisiškumo - nepaisant „lytinės orientacijos“. Tai iš esmės reiškė, kad LGBTQ+ žmonės nebūtų verti sulaukti pagalbos patyrę smurtą šeimoje.

L. Girskienė pasisakė ir už draudimo įvedimą ant valstybinių institucijų pastatų kelti vaivorykštės vėliavas. Na o vakar Seimo narė sužibėjo dar viena žinute Facebook, kurioje atkreipė Klaipėdos rajono rinkėjų dėmesį į konservatorės Rasos Petrauskienės maišelį.

„PETRAS GRAŽULIS NETEKO SEIMO NARIO MANDATO. 86 balsavo UŽ. Konservatorė Rasa Petrauskienė, kuri triuškinamai pralaimėjo rinkimus Gražuliui, ta proga naują rankinę įsigijo. Siunčia žinutę Klaipėdos rajono rinkėjams?“, - socialiniame tinkle klausia „valstietė“.