Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Seimo diskusijose dėl civilinės sąjungos valdantieji kaltinti paminantys krikščioniškas vertybes ir griaunantys šeimos sampratą

Vakar Seime vykusios diskusijos dėl Civilinės sąjungos įstatymų paketo priminė dežavu. Vėl ir vėl kartotos tie patys, niekuo nepagrįsti kaltinimai. Opozicijos nariai ėmėsi aiškinti, kad balsuosiantys už pataisas pamins krikščioniškas vertybes, taip pat, jog sąjunga neva pakeis šeimos sampratą.

Jūratė Juškaitė: Karbauskio veiksmai prieš LGBTQ+ bendruomenę - puolimas prieš savo paties šeimą

Lietuvos žmogaus teisių centro vadovė Jūratė Juškaitė teigia, politikai nuolatos naudoja puolimą prieš LGBTQ+ bendruomenę kaip priemonę sutekti rinkėjus. Tiesa, „valstiečių“ partijos lyderio Ramūno Karbauskio veiksmai primena kovą prieš jo paties artimuosius.

Šeimų sąjūdis savivaldos rinkimuose dalyvauja su keturiomis partijomis

Prieš LGBTQ+ bendruomenę veikiančios organizacijos atstovai laimę savivaldos rinkimuose bando savo kandidatus integruodami į politinių partijų sąrašus. Šiemet jų rasime keturiose partijose ir viename visuomeniniame komitete.

Artūras Rudomanskis: „valstiečių“ politika yra skatinti neapykantą

Tolerantiško jaunimo asociacijos primininkas Artūras Rudomanskis įsitikinęs, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kampanija prieš vaivorykštės vėliavas rodo šios politinės jėgos norą skatinti neapykantą šalyje.

V. Simonko: „valstiečių“ kova prieš vaivorykštės vėliavas yra rinkimų dalis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos paskelbta kova prieš vaivorykštės vėliavas Lietuvos institucijų languose tėra rinkiminės kampanijos dalis. Tuo įsitikinęs Lietuvos gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko.

Seimo nariai: valstiečių kova prieš vėliavas neverta dėmesio

Seimo nariai iš skirtingų politinių partijų įvertino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos žingsnius siekiant uždrausti kabinti vaivorykštės vėliavas institucijos priklausančių pastatų languose. Jie teigia, kad taip bandoma nukreipti dėmesį.

Raskevičiaus atsakas „valstiečiams“ - pakabino vaivorykštės vėliavą Seime

Vakar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga paskelbė karą vaivorykštės vėliavoms, kurios kabo valstybinių institucijų languose. Į tai atsakydamas Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius nusprendė pakabinti šią vėliavą savo kabineto lange.

Homofobijos don kichotai: valstiečiai ėmėsi kovos prieš vaivorykštės vėliavas

Don Kichotas kovojo prieš vėjo malūnus, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga imasi žygių prieš vaivorykštės vėliavas. Šiandien partija pareiškė, kad kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, Seimą, Vyriausybę ir Prezidentą Gitaną Nausėdą, kad ministerijose būtų nukabintos LGBTQ+ bendruomenę palaikančios vėliavos. Šiuo veiksmu partija siekia didinti žinomumą ir raginti vilniečius savivaldos rinkimuose už juos balsuoti.

Kaip opozicijos politinis šou paveiks Civilinės sąjungos įstatymo svarstymą?

Įsigilinę į opozicijos reikalavimus galime teikti, kad jų siejimas su Civilinės sąjungos įstatymu yra nepagrįstas ir paviršutiniškas. Įspūdis, kad opozicija to reikalauja, galėjo susidaryti tik iš „valstiečių“ partijos atstovų komentarų žiniasklaidai. Tuo tarpu pačiame tekste yra tik vienas sakinys, kurį būtų galima skirtingai interpretuoti, tačiau jo siejimas su minėtu įstatymu būtų gerokai perdėtas.