Artūras Rudomanskis: „valstiečių“ politika yra skatinti neapykantą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Artūras Rudomanskis: „valstiečių“ politika yra skatinti neapykantą

Pir, 02/13/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Tolerantiško jaunimo asociacijos primininkas Artūras Rudomanskis įsitikinęs, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kampanija prieš vaivorykštės vėliavas rodo šios politinės jėgos norą skatinti neapykantą šalyje.

Artūras Rudomanskis pastebi, kad šiai partijai nesukėlė problemų jokios kitos vėliavos, kuriomis reiškiamas solidarumas su kitų grupių atstovais.

„Ta simbolika, iš esmės, parodo tam tikrą paramą tam tikrai socialiniai grupei ir jeigu, pavyzdžiui, ant ministerijos pastato yra kokia nors kita vėliava, palaikanti, pavyzdžiui, moteris, kurios kovoja su vėžiu arba smurto prieš moteris aukas – tai nebūtų problema. Problema valstiečiams yra tik LGBT klausimai”, - TV3 portalui sake A. Rudomanskis.

Jis pabrėžė, kad toks sąmoningas nusitaikymas į vieną žmonių grupę rodo, kad partija siekia skatinti neapykantą Lietuvoje.

„Tai parodo, kad jų politika ir jų visas dėmesys yra nukreiptas skatinti neapykantą arba gauti kažkokius politinius dividendus, būtent iš šitos bendruomenės niekinimo. Patys valstiečiai visada kalbėdavo, kad valstybėje yra svarbesnių klausimų, nei LGBT partnerystės klausimai“, – TV3 teigė jis.