priekabiavimas

Žaliųjų europarlamentaras Malte Gallée atsistatydino po kaltinimų dėl priekabiavimo

Vienas jauniausių Europos Parlamento narių neseniai pranešė atsistatydinantis po to, kai iškilo į viešumą darbuotojų kaltinimai dėl priekabiavimo. Žaliųjų politinė grupė, kuri įgyvendina vieną griežčiausių priekabiavimo prevencijos politikų parlamente teigia, kad netoleruos bet kokio pobūdžio priekabiavimo ar netinkamo elgesio.

Lakpričio 15 d. - nuotolinė diskusija - "Send nudes" - seksualinis priekabiavimas internete

Ar teko socialiniuose tinkluose sulaukti prašymo atsiųsti savęs nuogo(-s) asmenukę? Arba gauti pasiūlymą pamatyti intymias kito asmens nuotraukas? Seksualinis priekabiavimas internetinėje erdvėje tampa vis dažnesnis ir gali reikštis įvairiomis formomis: intymiais pasiūlymais, seksualinio pobūdžio replikomis ir komentarais. Todėl ypač svarbu ne tik jas atpažinti, bet ir žinoti, ką daryti susidūrus su seksualiniu priekabiavimu internete.

Krikščionių universitetas įteisino seksualinį priekabiavimą prie LGBTQ+ studentų

Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas Baylor universitetui suteikė išimtį susijusią su tikėjimu, kuri panaikina švietimo įstaigos pareigą imtis veiksmų dėl seksualinio priekabiavimo prie LGBTQ+ studentų.

Seimo nario bučinys kaitina aistras. Grasinama net teismais

Seimo Žmogaus teisių komiteto Tomo Vytauto Raskevičiaus bučinys Antanui Kandrotui-Celofanui per Vilnius Pride eitynes vis dar aptarinėjamas viešojoje erdvėje. Policijai atsisakius tirti atvejį, Seimo narys pareiškė ultimatumą Vytautui Valentinavičiui, kuris šį bučinį pavadino priekabiavimu. Atsakydamas į tai V. Valentinavičius priminė paties T. V. Raševičiaus žodžius apie bučinius.

Vadovo klausimas darbuotojai: Kaip lesbietės užsiima seksu?

Buvusi „Vodafone“ parduotuvės Škotijoje darbuotoja iškovojo beveik 31 000 EUR kompensaciją už tai, kad darbe jai buvo užduoti seksualinio turinio klausimai bei priekabiaujama. Moteris, įvardijama ponia C, padavė į teismą savo buvusį darbdavį, praneša „Yahoo News UK“.

Lygių galimybių kontrolierė: buvęs Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas seksualiai priekabiavo prie darbuotojos

Šiandien Lygių galimybių kontrolierė Birutė Sabatauskaitė paskelbė, kad buvęs Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas eidamas pareigas seksualiai priekabiavo prie jam pavaldžios darbuotojos. Tokia išvada konstatuota po atlikto tyrimo, kurio metu kiti darbuotojai patvirtino matę ir girdėję priekabiavimo atvejus.

Pretendentas į popiežius, prieš gėjus ir abortus kovojęs dvasininkas apkaltintas seksualiniu priekabiavimu

Antradienį Kvebeko teismui pateiktuose dokumentuose kardinolas Marc Ouellet, vienas ryškiausių Kanados katalikų lyderių, buvo apkaltintas seksualiniu prievartavimu, skelbia Washingtonpost. Praeityje jis buvo vienas iš favoritų užimti popiežiaus vietą.