Lakpričio 15 d. - nuotolinė diskusija - "Send nudes" - seksualinis priekabiavimas internete

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lakpričio 15 d. - nuotolinė diskusija - "Send nudes" - seksualinis priekabiavimas internete

Ant, 11/14/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Ar teko socialiniuose tinkluose sulaukti prašymo atsiųsti savęs nuogo(-s) asmenukę? Arba gauti pasiūlymą pamatyti intymias kito asmens nuotraukas? Seksualinis priekabiavimas internetinėje erdvėje tampa vis dažnesnis ir gali reikštis įvairiomis formomis: intymiais pasiūlymais, seksualinio pobūdžio replikomis ir komentarais. Todėl ypač svarbu ne tik jas atpažinti, bet ir žinoti, ką daryti susidūrus su seksualiniu priekabiavimu internete.

Lapkričio 15 d. (trečiadienį) 12 val. kviečiame nuotoliniu būdu klausytis pokalbio apie seksualinio priekabiavimo internete problematiką. Nevyriausybinės organizacijos „Stebėk teises“ atstovė Greta Kin kalbins VšĮ „Ribologija“ bendraįkūrėją ir asociacijos „Lygiai“ steigėją Redą Jureliavičiūtę. Pokalbio trukmė – 1 val., seminaras yra nemokamas.

Pokalbio metu aptarsime:
Image removed. kas yra seksualinis priekabiavimas internete;
Image removed. kokias psichologines pasekmes gali palikti ši smurto forma;
Image removed. ką daryti patyrus seksualinį priekabiavimą internete.

Taip pat kviesime užduoti jums rūpimus klausimus, tai galėsite padaryti anonimiškai www.slido.com platformoje. Kodas klausimams užduoti: #StebekTeises.

Image removed. Planuojančius klausytis pokalbio, prašome užsiregistruoti iki lapkričio 14 d. Registracijos forma: https://bit.ly/3SlAgzU

Seminaras yra projekto „Pažink save ir kitus“, finansuojamo Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, dalis.