„Civilinės sąjungos įstatymas Lietuvoje peržengė pirmąjį etapą – tai didžiulis žingsnis, tačiau faktas, kad dabar yra 2022 metai ir kai kuriose valstybėse vis dar turime spręsti šiuos klausimus, yra beprotiška. Man pasisekė dėl to, kur gyvenu, (...) tačiau dar turime įdėti daug darbo“, – atkreipė dėmesį C. Ratushniakas, skelbia LRT.
„Švedijos vyriausybė yra pasiryžusi remti ir ginti LGBTIQ teises tiek namuose, tiek mūsų užsienio politikoje. Reiškiame savo tvirtą įsipareigojimą siekti lygybės visiems, kad visi žmonės turėtų galimybę vienodai naudotis savo žmogaus teisėmis be diskriminacijos“, – priėmime, skirtame artėjančiai Tarptautinei dienai prieš homofobiją, teigė Švedijos ambasados pirmoji sekretorė Tove Skagerwall.
„Daugiau nebegalime sėdėti tyloje, – rašoma sportininkų laiške. „Norime pasidalinti savo patirtimi, kai buvome užgauliojami, tinkamai neprižiūrimi ir diskriminuojami. Tikimės, kad tai prives prie pokyčių.
Prašome „Sport Canada“ imtis veiksmų, kad ateinančios kartos nepatirtų fizinių ir psichologinių traumų, kurias turėjome išgyventi mes, Kanados gimnastai“, – dėstoma laiške. Laiške minimi ir emocinės, fizinės bei seksualinės prievartos atvejai, o pagrindinis skundų objektas – Kanados treneriai, kurių didžioji dauguma dirbo su nepilnamečiais gimnastais.