Trans moteris Tatiana Labelle rasta negyva Čikagos šiukšlių konteineryje

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trans moteris Tatiana Labelle rasta negyva Čikagos šiukšlių konteineryje

Pir, 03/28/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

33 metų juodaodė trans moteris Tatiana Labelle penktadienį buvo rasta negyva šiukšlių konteineryje Čikagoje. Jos mirtis buvo registruota kaip žmogžudystė. Šiemet tai bene septintoji trans auka, kuri buvo nužudyta JAV.

T. Labelle paskutinį kartą gyvą matė kovo 13 dieną pietinėje miesto dalyje, praneša „Windy City Times“. Jos kūnas buvo rastas penktadienio popietę. Kuko apygardos medicinos ekspertas atliko skrodimą ir konstatavo, kad ji buvo nužudyta. Tikėtina mirties priežastis – sumušimas. Policija tęsia tyrimą.

Praėjus metams JAV buvo nužudytas rekordinis skaičius trans žmonių – net 57. Iki šio įvykio, šiemet registruoti 6 trans žmonių nužudymai.  Tikėtina, kad bendras aukų skaičius yra daug didesnis, nes policija ir žiniasklaida nepažymi, kad buvo nužudytas būtent trans asmuo. Dauguma trans aukų buvo juodaodės arba lotynų kilmės moterys.

Pranešimas apie T. Labelle mirtį pasirodė netrukus po kitos juodaodės trans moters, aktyvistės Elise Malary nužudymo. E. Malary kūnas buvo rastas Mičigano ežere ketvirtadienį, o šeštadienį ji buvo identifikuota. Ji buvo dingusi keletą dienų.