Po LGBTQ+ eitynių Čikagoje smurto išpuoliai. Suimti 53 žmonės

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Po LGBTQ+ eitynių Čikagoje smurto išpuoliai. Suimti 53 žmonės

Ant, 07/02/2024 - 16:03
Kategorija:
0 komentarų

Eitynių šventė buvo nuostabi ir kupina pozityvumo. Vis dėlto, renginiui pasibaigus dalis žmonių nusprendė išlieti savo pyktį ir sukėlė riaušes.

Čikagos „Pride“ eitynės baigėsi sekmadienio popietę, tačiau ankstų pirmadienio rytą miesto Lake View kaimynystėje įsiplieskė neramumai. Apie pusę dviejų nakties atvykę pareigūnai sulėmė 53 žmones, iš jų devyni yra nepilnamečiai. Keturiolikai iš jų pareikšti kaltinimai dėl nusikaltamų veiklų.

Žmonės buvo sulaikyti ir dėl neteisėtą ginklo panaudojimą sunkinančiomis aplinkybėmis, pasipriešinimo policijos pareigūnams ir jų užpuolimo panaudojant ginklą. Tai sukėlė diskusijas kas būtų nutikę, jei šie žmonės būtų pasirodę eitynių metu.

„Mūsų pareigūnai dirbo 12 valandų pamainomis ir atšaukė savo laisvas dienas, siekdami užtikrinti, kad turėtume pakankamai išteklių apsaugoti visus tuos, kurie gyveno, lankėsi ir dirbo rajone eitynių metu ir po jo. Dėkojame savo pareigūnams už įsipareigojimą saugoti mūsų miestą“, - socialiniame tinkle X pranešė vietos policija.

Po šio įvykio vietos žmonės dėkojo pareigūnams už jų darbą eitynėse. „Pride buvo saugi ir nuostabi mūsų įvairios LGBTQ+ bendruomenės šventė, todėl džiaugėmės matydami gausų žmonių būrį, kurie išėjo parodyti savo paramą, kovoti už lygybę“, - NBC5 sakė Aldermanas Bennettas Lawsonas. - „Pasibaigus renginiui, buvau labai nusivylęs ankstyvo ryto įvykiais mūsų kaimynystėje. Esu dėkingas Čikagos policijos departamentui už greitus ir ryžtingus veiksmus siekiant sumažinti bet kokią žalą ir apsaugoti žmones“.