Tai bent virsmas: buvęs homofobas ir neonacis iš Kauno dabar gyvena Norvegijoje su sužadėtiniu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tai bent virsmas: buvęs homofobas ir neonacis iš Kauno dabar gyvena Norvegijoje su sužadėtiniu

Št, 12/04/2021 - 10:50
Kategorija:
0 komentarų

Iš Kauno kilusiam Justui (30 m.) pačiam keista, kokių netikėtumų jam pažėrė gyvenimas: mokyklos ir studijų laikais jis koneveikė gėjus ir tamsiaodžius bei pyko ant viso pasaulio, o dabar gyvena Norvegijoje su savo sužadėtiniu, kuris netgi ne šviesiaplaukis skandinavas, o mulatas, skelbia Lrytas.

Kai Justas buvo paauglys, jo tėvas, išvykęs uždarbiauti į užsienį, žuvo. Gal dėl to sūnus tapo paniuręs ir piktas ant viso pasaulio. „Tuo metu man patiko kažką užsipulti, įžeisti, privesti iki ašarų. Dabar suprantu, kad tuomet norėjau tiesiog išlieti savo pyktį, kurio daug turėjau viduje. Jei pakrypdavo kalba apie gėjus, pažerdavau apie jūs daug necenzūrinių žodžių, kaip ir prakalbus apie kitų tautybių, ypač kitos rasės žmones“, – sakė Justas.

Studijų metais Justas susidėjo su nenonacių grupele. Šie, pasak pašnekovo, nebūtinai turi būti skusti plikai ir vilkėti odines striukes, kaip vadinamieji skinheadai – jie gali atrodyti įprastai.

Studijų metais visgi ėmė kelti sau klausimą, kodėl tos merginos jo nedomina. Maža to, palengva sau pripažino, kad jį kažkodėl traukia vaikinai. Kaip jis tada jautėsi? „Žinoma, labai blogai. Juk visą laiką ir šeimoje, ir bažnyčioje girdėjau, kad homoseksualumas yra nuodėmė, blogis, ir pats šitaip kalbėjau. O tada pajutau, kad aš esu šio blogo dalis...“, – sakė Justas.

Maždaug iki 27 m. amžiaus jis ramino save bent tuo, kad yra biseksualus. Norvegijoje Justas dirbo apsaugininku, paskui – statybose. Pagaliau jis susitaikė su tuo, kad yra homoseksualus. Susiradęs draugą ir su juo apsigyvenęs, Justas savo mamai kurį laiką melavo, kad gyvena su moterimi iš Švedijos. Mama labai nekantravo šią pamatyti. Kai sūnus galiausiai pasiryžo ir pasakė jai tiesą, išgirdo: „O dieve, mano sūnus – pyd....“

Su pusmečiu jaunesniu draugu jis jaučiasi labai gerai ir džiaugiasi, kad jį turi.

Daugiau Lrytas.