Aktorius ir imtynininkas John Cena prisipažino gynęs brolį gėjų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aktorius ir imtynininkas John Cena prisipažino gynęs brolį gėjų

Ket, 04/11/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Aktorius ir imtynininkas John Cena prisipažino, kad vaikystėje gynė savo gėjų brolį Steve, kai jie augo mažame Masačusetso miestelyje. Jis pripažino, kad vaikai gali būti žiaurūs, todėl būdas iš to ištrūkti tapo parodyta parama vienas kitam.

Steve Cena yra vyresnis John brolis. Jam teko nuolatos susidurti su homofobija. Neseniai duodamas interviu „Artchair Expert“, aktorius prisiminė, kad jo brolio vaikystė nebuvo paprasta.

„Mano broliui vidurinėje mokykloje gyvenimas buvo sunkus. Jis buvo ne tik intravertas ir domėjosi kompiuteriais. Jis taip pat yra gėjus. O buvimas gėjumi devintajame dešimtmetyje mažame Masačusetso miestelyje... žmogau, su tuo sunku gyventi“, - atviravo aktorius.

Nors įprastai tikimasi, kad vyresnysis brolis gins jaunesnįjį, jie tiesiog pasikeitė vaidmenimis. „Taip elgiausi nuo 10 metų“, – paaiškino aktorius. - „Nemanau, kad supratau, kas vyksta. Vaikai yra žiaurūs“.

Steve Cena pridūrė, kad jis daug laiko leisdavo su savo broliu ir tai jam padėjo. „Mes tiesiog bendravome vienas su kitu. Mūsų dviejų užteko sudaryti krepšinio komandą, vadinasi, galėjome daryti ką norime. Mes norime žaisti futbolą ar beisbolą, mūsų užtenka. Taigi nejautėme, kad mums reikia ko nors kito“,  - apie ypatingus broliškus santykius kalbėjo aktorius.