LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Tre, 10/18/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Izraeliui atakuojant Gazą kiekvieną dieną daugėja civilių aukų. Tarp jų yra ir LGBTQ+ bendruomenės nariai. Žuvusiųjų mylimieji nusprendė pasinaudoti „Quering the Map“ platforma ir paskelbti ten žinutes taip pagerbiant tuos, kurių neteko.

„Visada įsivaizdavau, kaip tu ir aš sėdime saulėje, ranka rankoje, pagaliau laisvus. Kalbėjomės apie visas vietas, kurias norėtume aplankyti, jei tik galėtume. Tačiau dabar tavęs nebėra“, - rašoma viename iš pranešimų.

- „Jei būčiau žinojęs, kad ant mūsų lyjančios bombos tave iš manęs atims, būčiau su malonumu pasakęs pasauliui, kad tave dievinu labiau už viską. Atsiprašau, kad buvau bailys“.

Civiliai Gazoje neturi galimybės atsisveikinti su nužudytais artimaisiais. Norėdami išsaugoti gyvybę, jie turi bėgti. Todėl tokios platformos kaip „Quering the Map“ tampa viena iš galimybių išsakyti savo jausmus pasauliui, rašo Pride.

 „Quering the Map“ yra LGBTQ+ bendruomenės internetinė žemėlapių platforma, kurioje vartotojai gali pateikti savo asmeninius įspūdžius konkrečiose vietose. Čia galima rasti daugiau nei 80 000 pranešimų 23 kalbomis. Pastarosiomis dienomis Gazos žemėlapyje padaugėjo tokių pranešimų.

„Žinokite, nepaisant to, ką žiniasklaida sako, yra gėjų palestiniečių. Mes esame čia, mes queer. Laisvė Palestinai“, - rašoma kitoje žinutėje.

Tarptautinės organizacijos, įvairių šalių lyderiai primena Izraeliui, kad nors šalis ir turi teisę gintis, tačiau tai turi daryti laikantis tarptautinės teisės. Panašu, kad tokių perspėjimų Izraelis nesilaiko ir atakuoja civilinę infrastruktūrą. Maža to, civiliai gyventojai palikti be elektros, vandens, priversti trauktis nesuteikiant jokios pagalbos. Jei tai tęsis ir toliau - civilių aukų sparčiai daugės ir toliau.