queer

Gegužės 12 d. - Kaune - „Nepadorūs vakarai. Naglis“

Šį penktadienį, gegužės 12 d. 17 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1, Kaunas) atidarome renginių ciklą „Nepadorūs vakarai. Naglis“, skirtą 10-tojo dešimtmečio queer kultūros apraiškų tyrinėjimams Baltijos šalyse ir regione. Kviečiame sudalyvauti!

Rusijos suimtas, vėliau paleistas gėjus, „YouTube“ nuomonės formuotojas: „Jei gyveni Rusijoje turi tylėti“

Rusijos nuomonės formuotojas teigia, kad jis ir jo partneris buvo sąmoningai suimti, taip norint parodyti rėžimo galią ir pasiryžimą užtildyti LGBTQ+ žmones.

Prisiminimai - Dėl LGBTQ+ filmų „Skalvija“ sulaukė grasinimų

Kino teatras „Skalvija“ šiemet švenčia savo šešiasdešimtmetį. Šia proga kino teatrų istorijos tyrėja Sonata Žalneravičiūtė pasidalino įdomiais faktais apie šį kino teatrą. Vienas jų - pirmojo „Baltic Pride“ metu rengtų filmų peržiūrų aplinkybės.

SUSIPAŽINKIME. DrawMeDenis: gėjus menininkas, piešiantis seksualias saulės persmelktas scenas

Denis Sdobnov, geriau žinomas kaip DrawMeDenis, yra menininkas, kurį daugelis pažįsta Instagram tinkle. Čia jis dalinasi savo meno darbų nuotraukomis, kuriose vaizduojami vyrai paplūdimiuose ar miegamuosiuose. Jis teigia, kad jo menas leido jam priimti save tokį, koks jis yra. O dabar jis nori juo papasakoti kitų queer žmonių istorijas.