queer

„Marvel“ gerbėjams atskleidė kaip atrodys „Mystique“ ir „Destiny“ vestuvės (foto)

Gerbėjai ruošiasi švęsti bene ilgiausiai trunkančių queer santykių komiksų istorijoje kulminaciją – Mystique ir Destiny vestuves. Marvel socialiniame tinkle Instagram pasidalino keliais piešiniais.

Režisierius Oniras: kinas vis dar juda kūdikio žingsniais LGBTQ+ srityje

Indijoje gyvenantis ir kuriantis kino ir televizijos režisierius, scenaristas ir prodiuseris buvo vienas iš pirmųjų sukūrusių kino juostas nagrinėjančias tos pačios lyties asmenų santykius. Neseniai duotame interviu jis teigia, kad daugelis kino industrijoje dirbančių žmonių vis dar vengia panašių temų.

„Vaivorykštės miuziklas“ prisistato ir kviečia prisijungti!

Nepamirštamos spalvos, blizgesys ir nepatogiai tikros patirtys, kurios daug kam neegzistuoja: queer kultūra alsuoja didžiųjų scenų verta estetika ir kasdieniais dramatiškais išgyvenimais. Visa tai apjungti siekia „Vaivorykštės miuziklas“ – bendruomeniniais principais kuriamas muzikinis performansas siekiantis užaugti į šiuolaikinį miuziklą.

LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Izraeliui atakuojant Gazą kiekvieną dieną daugėja civilių aukų. Tarp jų yra ir LGBTQ+ bendruomenės nariai. Žuvusiųjų mylimieji nusprendė pasinaudoti „Quering the Map“ platforma ir paskelbti ten žinutes taip pagerbiant tuos, kurių neteko.