Paaugliui pareikšti įtarimai dėl homoseksualaus vyro nužudymo

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paaugliui pareikšti įtarimai dėl homoseksualaus vyro nužudymo

Sek, 08/06/2023 - 10:45
Kategorija:
0 komentarų

Policijos pareigūnai pranešė, kad sulaikė 17-metį vyrą, kuris įtariamas dėl 28 metų gėjaus nužudymo vienoje iš Bruklino degalinių. Paaugliui pareikšti kaltinimai dėl neapykantos nusikaltimo.

28 metų O'Shae Sibley buvo mirtinai sužalotas liepos 29 dieną degalinėje Brukline, Niujorke kai kartu su draugais šoko pagal Beyoncé muziką. Liudytojų teigimu, profesionaliam šokėjui šokant, prie jo priėjo grupė vyrų ir liepė jam sustoti. O'Shae Sibley bandė sušvelninti situaciją, bet jam buvo smogta peiliu.

„Jis išsitraukė peilį ir jį subadė“, - NBC New York sakė liudininkė Sayeda Haider.

Žuvusiojo teta Tondra „The New York Times“ sakė: „Tai buvo beprasmis nusikaltimas. O'Shae visada buvo taikdarys. Viskas, ką jis norėjo daryti, buvo šokti“.

Reaguodama į įvykį Beyoncé internete paskelbė žinutę - „Ilsėkis valdžioje O'Shae Sibley“. Taip pagerbdama nužudytąjį.

„Sibley buvo nužudytas dėl to, kas jis buvo“, – teigė Atstovų Rūmų narys Ritchie Torres. - „Pats būdamas atviras gėjus juodaodis, giliai širdyje jaučiu, kad mūsų miestas ir šalis turėtų būti vieta, kur visi yra laisvi būti tokie, kokie yra – be baimės būtų bauginami, be priekabiavimo, be smurto ir be žmogžudysčių. Ataka prieš LGBTQI+ bendruomenę yra puolimas prieš mus visus, kaip laisvus žmones“.