Floridos teisėja sako, kad kurortas skirtas nudistams gėjams turėtų įsileisti ir moteris

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Floridos teisėja sako, kad kurortas skirtas nudistams gėjams turėtų įsileisti ir moteris

Ket, 07/13/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

38 metų amžiaus moteris sako, kad kurorte, kurio dalyje teritorijos leidžiama apsistoti tik gėjams bei būti ten nuogiems, yra diskriminacija. Tokią poziciją palaikė ir viena teisėja.

Amina Chaudhry padavė ieškinį teismui, teigdama, kad ji buvo diskriminuojama, nes negalėjo patekti į New Orleans House kurorte atskirtą teritoriją, kurioje nuogi gali būti tik gėjai ir biseksualūs vyrai.

Kurorto atstovai teigia, kad leidžia moterims naudotis jų paslaugomis, tik riboja moterų patekimą į vieną iš teritorijų.

Floridos teisėja Brittany Finkbeiner išnagrinėjusi ieškinį rekomendavo Floridos žmogiškųjų santykių komisijai suteikti teisę moterims patekti į panašaus pobūdžio teritorijas.

Komisija jau yra priėmusi sprendimą, kuriuo atmetė moters priekaištus. Tačiau po teismo sprendimo jis turėtų būti peržiūrėtas.

„Tai reiškia, kad jei jiems bus leista diskriminuoti bet kurią lytį, kurios jie nepageidauja, kad ten patektų, bet kuri kita viešųjų apgyvendinimo paslaugų vieta gali padaryti tą patį“, - žiniasklaidai teigė Amina Chaudhry.

Moteris taip pat padavė ieškinį prieš kitą Key Westo vyrų kurortą.