„Grindr“ vartotojai įspėti apie virtinę apiplėšimų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Grindr“ vartotojai įspėti apie virtinę apiplėšimų

Ket, 02/02/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Londono policijos pareigūnai perspėjo Grindr besinaudojančius žmones apie nerimą keliančius apiplėšimus, kurie organizuoti pasinaudojant šia pažinčių programėle. Nuo gruodžio 31 d. iki sausio 9 d. buvo apsvaiginti ir apiplėšti jau keturi vyrai.

Aukos pranešė, kad naudojantis Grindr programėle sutiko susitikti su asmenimis, jų metu prarado sąmonę ir pabudę suprato, kad iš jų buvo pagrobti daiktai, teigiama Metropoliteno policijos pranešime. Pasak policijos pareigūnų, narkotinės medžiagos nepadarė ilgalaikės žalos aukoms.

Londono detektyvai kreipėsi į visuomenę su prašymu suteikti jiems daugiau informacijos, ypač tų, kurie nukentėjo nuo panašių išpuolių. Įtariama, kad įtariamieji jau pabėgo iš šalies.

„Manome, kad taikiniu galėjo būti ir kitos aukos“, – sakė Dan O’Sulivan. - „Tačiau dėl asmeninių priežasčių [jie] galbūt nenorėjo apie tai pranešti. Jei tapote auka, galite mums konfidencialiai pranešti arba pasikalbėti su LGBTQ+ bendruomenės pareigūnu“.

Policijos pareigūnai rekomenduoja apie savo susitarimus pasakyti patikimam asmeniui, nepalikti gėrimų be priežiūros, stebėti ar į juos negalėjo būti kas įmaišyta.  Taip pat reikėtų patikrinti asmens, su kuriuo ketinate susitikti, tapatybę, primygtinai reikalaujant pakalbėti vaizdo skambučiu ar gauti kelias jo nuotraukas.