+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Kongo Respublikoje nužudytas gėjus mokytojas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kongo Respublikoje nužudytas gėjus mokytojas

Tre, 01/25/2023 - 15:15
Kategorija:
0 komentarų

Praėjus trims mėnesiams po australo mokytojo Mark Ciavarella dingimo Centrinėje Afrikoje paaiškėjo, kad jis nužudytas.

Penkiasdešimt septynerių metų Mark Ciavarella maždaug prieš šešerius metus persikėlė į Kongo Respubliką dirbti mokytoju, rašo Starobserver. Šios šalies sostinėje Brazavilyje jis dirbo Prancūzijos konsulinėje mokykloje.

Paskutinį kartą Mark su savo šeima Australijoje susisiekė 2022 m. spalio 26 d., o policija pranešė apie jo dingimą lapkričio 4 d.

Pasak Brazavilio policijos, aiškėja, kad vyras buvo nunuodytas, o jo kūnas įmestas į Kongo upę, kur gausu krokodilų. Pareigūnai pranešė, kad suėmė Mark meilužį Bebek Clement ir dar du asmenis, susijusius su žmogžudyste.

Vietos žiniasklaida „Brazzanews“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame Bebek atskleidžia nužudymo detales.

Įraše vyras sakė, kad gyveno su Mark nuo 2016 m. ir neseniai sužinojo apie jo planus grįžti į Australiją. Jo draugai baiminosi, kad mokytojui išvykus iš šalies, jie visko neteks.

Po kelių dienų Bebek draugas atvyko į butą  su nuodais ir įpylė juos į mokytojo stiklinę, kol jis buvo vonioje.

„Tai atsitiko prieš mano akis... Ne, aš nesikišau. (Mavi) man pasakė, kad turime gauti jo pinigus ir banko korteles. Pinigų jis neturėjo, bet turėjo juos savo banko kortelėje. Išgėręs nuodų, jis užmigo, o maždaug po 35 minučių buvo miręs“, – sakė Bebek Clement. Trijulė vyro kūną automobiliu nuvežė iki upės.

Numatyta, kad trijulė bus teisiama 2023 metų kovą.