Australija

Australijos krepšininkas prisipažino esantis homoseksualus. Atskleidė, jog bandė žudytis

Melburno „United“ komandoje žaidžiantis Isaac Humphries neseniai socialiniame tinkle Twitter paskelbtame video pasakoja jautrią atsiskleidimo ir susitaikymo su savo homoseksualumu istoriją.

Buvusi regbio žaidėja Ellia Green atskleidė esanti trans vyras

Ellia Green iš Australijos pasitraukė iš sporto praėjusiais metais. Iš anksto įrašytame vaizdo įraše, kuris buvo parodytas viršūnių susitikime dėl homofobijos ir transfobijos panaikinimo sporte, prabilo apie siekį gyventi kitokiame kūne.

Po 34 metų pasivijęs teisingumas - už gėjaus nužudymą 12 metų kalėjimo

Australijos teismas nuteisė vyrą kalėti 12 metų už 1988 metais įvykdytą JAV matematiko Scott Johnson nužudymą, praneša Metroweekly. 1988 metų gruodį nuogos aukos kūnas buvo aptiktas tarp uolų. Iš šios vietos atsiveria vaizdas į paplūdimį Sidnėjaus priemiestyje. Jo drabužiai buvo rasti tvarkingai sulankstyti uolos viršuje.

Futbolininkui gėjui Josh Cavallo adresuotus grasinimus mirtimi tirs policija

Josh Cavallo komanda „Adelaide United“ paprašė policijos ištirti futbolininkui adresuotus grasinimus nužudyti. Praėjusį spalį futbolininkas atskleidė esantis gėjus ir dėl to jau patyrė homofobiškus išpuolius tiek sporto aikštėje, tiek socialinėse midijose.