Oksfordo vyskupas: Anglijos bažnyčia turėtų leisti tos pačios lyties asmenų santuokas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Oksfordo vyskupas: Anglijos bažnyčia turėtų leisti tos pačios lyties asmenų santuokas

Ant, 11/08/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Anglijos bažnyčia turėtų leisti tos pačios lyties asmenų santuokas tiek visiems parapijiečiams, tiek kunigams, sako  Steven Croft. Tiesa jis pridūrė, kad šia tema dar reikia diskusijų, gerbiant tuos, kurie turi kitokią nuomonę.

„Bet koks susitarimas turi būti grindžiamas meile ir pagarba: meile ir pagarba LGBTQ+ žmonėms ir jų šeimoms bažnyčioje ir už jos ribų, meile ir pagarba tiems, kurie laikosi skirtingų požiūrių“, – pridūrė jis.

Vyskupas taip pat pripažino, kad LGBTQ+ žmonės patiria kančias būdami bažnyčioje ir atsiprašė, kad net jo požiūris šiuo klausimu keitėsi lėtai.

Dvasininkas taip pat pabrėžė, kad kiti kunigai turėtų turėti galimybę laikytis „tradicinio požiūrio į santuoką ir žmogaus seksualumą“. Nepaisant to, jo pareiškimas yra labai reikšmingas, nes Anglijos bažnyčios šiuo metu neleidžia sudaryti tos pačios lyties asmenų santuokų.

Savo pareiškime Steven Croft rašė: „Jie yra seserys ir broliai Kristuje. Būtų tragedija, jei kelionė į įtrauktį vienai krikščionių grupei taptų kitos atskirties patirtimi“.