Šokiruojanti patirtis: „krikščioniška“ mokykla uždraudė penkerių metų vaikui joje lankytis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šokiruojanti patirtis: „krikščioniška“ mokykla uždraudė penkerių metų vaikui joje lankytis

Št, 08/13/2022 - 18:40
Kategorija:
0 komentarų

Vienai Luizianos tos pačios lyties asmenų porai buvo pranešta, kad jų vaikui buvo uždrausta lankyti privačią mokyklą dėl jų „gyvenimo būdo pasirinkimo“. Jennifer ir Emily Parker neseniai buvo informuotos, kad jų įvaikis Zoey nebegali lankyti Biblijos baptistų akademijos. Tai buvo padaryta likus savaitei iki ikimokyklinio darželio baigimo šventės.

Pora įsivaikino penkerių metų dukrą rugpjūčio 3 d., kai ji neteko abiejų tėvų, interviu KPLC sakė Jennifer.

„Ji neteko tėvo, motinos, o dabar netenka mokyklos, kurią labai myli“, – sakė Emily Parker. - „Pastorius pasitiko mus susirinkimų salėje ir pradėjo kalbėti apie lyties identifikavimą ir apie tai, kad jie moko Viešpaties žodžių, o santuoka yra tarp vyro ir moters“.

Savo pareiškime mokykla žurnalistams nurodė, kad yra „įsipareigojusi mokyti ir gyventi pagal Biblijos mokymus“ ir yra įsipareigojusi mokyti mokinius, kad santuoka yra tik tarp vyro ir moters.

„Kaip krikščioniška institucija, mus saugo federaliniai įstatymai, suteikiantys mums galimybę mokyti ir praktikuoti savo įsitikinimus. Būna, kad mūsų įsipareigojimas puoselėti krikščioniškas vertybes nesutampa su kitų žmonių vertybėmis“, – sakoma viešame pareiškime. - „Esame taip pat įsipareigoję mylėti visus žmones, kaip ir laikytis Biblijos principų“.

Nepaisant situacijos nesėkmių, pora sakė esanti dėkinga už didžiulį palaikymą, kurį gavo po to, įskaitant pasiūlymus mokytis iš kitų krikščioniškų mokyklų rajone.