Gėjų pora plaktuku užpulta už tai, kad buvo susikibę rankomis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų pora plaktuku užpulta už tai, kad buvo susikibę rankomis

Ket, 12/09/2021 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Du jaunus gėjus grupė kitų jaunų vyrų žiauriai užpuolė ir apiplėšė, talžė kumščiais ir plaktuku, šaukė neapykantos kupinais žodžiais, praneša Out. 21 metų Ryan Winnard „Manchester Evening News“ pasakojo, kad jis ir jo 18 metų vaikinas Max Green antradienio vakarą, lapkričio 23 d., ėjo susikibę už rankų gatve. Tuo metu juos užpuolė 5-6 jaunuoliai. Po šio išpuolio jaunuoliai abejoja ar dar kada išdrįs viešai demonstruoti savo meilę.

„Nemanau, kad daugiau kada nors galėsiu gatvėje laikyti savo partnerio ranką“, - sakė Ryan Winnard.

Vaikinas pasakojo, kad po apsilankymo pas jo vaikino senelius, jie ėjo Coronation Road keliu. Kiek paėjus, jie „išgirdo grupę vaikinų“, kurie pradėjo grasinti porai.


„Mes susikibome už rankų ir jie pradėjo ant mūsų šaukti, vadindami mus py****ais ir gėjais“, – prisiminė Ryan Winnard.

Du jauni vaikinai bandė išvengti konfrontacijos ir ėjo toliau, tačiau grupė to padaryti jiems neleido. „Jie pradėjo mus pulti, mušti kumščiais ir spardyti, o plaktuku smogė man į kelius“, - siaubingą patirtį prisiminė vaikinas.

Vienas iš užpuolikų plaktuku smogė Ryan į pakaušį, o paskui „sumušė man kelį“. Vėliau pavogė paltą, raktą, piniginę ir banko korteles ir net batus. Ryan lūžo nosis ir skruostikaulis, o Max buvo nubrozdinta galva.

Vietos policija žino apie išpuolį ir ją tiria.

Daugiau Out.